Головна Заклади культури Харківської області Новини

АвторізаціяНововодолажина перемогла на Міжнародному конкурсі-фестивалі у м. Скадовськ
Рейтинг :
( 0 шт. )
Новини - Нововодолазький РБК
Середа, 27 липня 2016 р.

IMG 20160716 190022

15 – 17 липня в м. Скадовськ Херсонської області пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркові хвилі талантів» за підтримки  Департаменту культури Херсонської обласної державної адміністрації, Агентства по обслуговуванню театральної та концертної діяльності, Міністерства освіти та науки України, продюсерського Центру та студії звукозапису Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND».

На фестивалі були представлені різноманітні жанри мистецтва в номінаціях: вокальне мистецтво, хореографічне мистецтво, оригінальне мистецтво. Близько ста учасників та колективів  з різних областей України та ближнього зарубіжжя взяли участь у конкурсі.

Нововодолажчину представляли учасники колективів методиста КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури», талановитого педагога із великим творчим потенціалом, професіонала у сфері культури Вікторії Анатолівни Розторгуєвої-Безпалої –  неодноразові переможці Всеукраїнсьих та міжнародних конкурсів та фестивалів фольклорний ансамбль «Берегиня» Рокитненського сільського Будинку культури, учасниця вокального колективу «Розмарія» КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури» Аліна Єлагіна. А також взяла участь у цьому конкурсі  їхній керівник
В. Розторгуєва-Безпала.

Нововодолажчанки достойно представили наш район. Шалена енергетика учасниць фольклорного ансамблю «Берегиня» (Надії Абрамової, Сухіної Валентини, Цвіркун Катерини, Юрченко Олени, Любов Собакар, Вікторії Розторгуєвої-Безпалої) не залишили байдужою публіку, за що високоповажне жюрі та глядачі висловили свою дяку ансамблю бурхливими оплесками.

По закінченню конкурсних виступів, ввечері, відбувся Гала-концерт Міжнародного конкурсу-фестивалю «Зіркові хвилі талантів», де представники нашого району було удостоєні почесних призових місць: фольклорний ансамбль «Берегиня» та їх керівник, солістка Вікторія Розторгуєва-Безпала отримали Перші місця в категорії «Народний спів» (професіонали), Аліна Єлагіна – третє місце в категорії «Естрадний вокал». Голова та члени жюрі – Народний арстист України, професор Харіс Ширінський, директор Продюсерського Центру Народного артиста України «МАЕСТРО» Григорія Чапкіса Марк Орловський та голова Правління ВГО «Європейська фестивально-концертна молодіжна ліга», заслужений артист естрадного мистецтва України, директор Продюсерського Центру та студії звукозапису «DS SOUND», начальник Київського Департаменту Культури ВГО «Європейська фестивально-концертна молодіжна ліга» з питань гастрольної та концертної діяльності Ігор Нетлюх висловили подяку та хвалу колективу, солісткам за високий вокальний рівень та нагородили дипломом їх керівника, В.А. Розторгуєву-Безпалу, за професіоналізм, вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України і запросили на Міжнародний конкурс до м. Львова.

Весь час на конкурсі за наших артисток хвилювалися та їх підтримували  начальник відділу культури і туризму Нововодолазької районної державної адміністрації Оксана Володимирівна Волотка та культорганізатор КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури» Ольга Григорівна Димитрів.

Фольклорний ансамбль «Берегиня» висловлює подяку Шиленку Олександру Івановичу  – директору Фермерського господарства «Шиленко О.І.» за спонсорську допомогу в поїздці на Міжнародний конкурс-фестиваль, усім родичам, друзям та колегам за підтримку.

Вітаємо наших артисток з перемогою!

axmnIUef5gsnG0jtO9k0Z8ynsP6W5mPH4

 
З піратами у літо
Рейтинг :
( 0 шт. )
Новини - Нововодолазький РБК
П'ятниця, 10 червня 2016 р.

Ще одна чудова подія відбулася на танцювальному майданчику у Новій Водолазі! Весела піратка Джусі та винахідливий пірат Джек Голубець запросили дітей та дорослих у пізнавально-розважальну подорож  на своєму кораблі. Щоб подорож була цікавою та безпечною, всі присутніх ознайомили з правилами поведінки на кораблі та у відкритому морі. Великі та маленькі глядачі пройшли посвяту у пірати. На кораблі всіх чекали веселі танці від танцювального колективу «Дети света», керівник Антон Кучеренко, та запальні пісні від учасниць вокального колективу «Зоряний шлях», Нововодолазького РБК, керівник Анжела Семеніхіна. На протязі всієї концертно-розважальної програми панувала справжня піратська атмосфера.

Діти із задоволенням розгадували загадки, приймали участь у вікторинах та іграх, які запропонували ведучі. Глядачі з захопленням аплодували, жваво підтанцьовували та голосно підспівували разом із учасниками концерту.

IMG 0004 copy copy copy copyСаме так весело розпочалося літо для дітей та молоді Нової Водолаги.

IMG 0012IMG 0045IMG 0052 copy

 
Звітний концерт фольклорного ансамблю «Берегиня» Рокитненського СБК, керівник: В. Розторгуєва
Рейтинг :
( 0 шт. )
Новини - Нововодолазький РБК
Середа, 08 червня 2016 р.

Нововодолазький край… Тут все співає, і високо над землею, де неймовірним чином поєдналися волошкові поля і зелені діброви, злітає рідна пісня. І летить, летить, летить…

Фольклорний ансамбль «Берегиня» Рокитненського сільського Будинку культури, керівник: Вікторія Розторгуєва,– яскраве, самобутнє явище в історії вокальної культури району, виконавець і пропагандист найкращих зразків української народної та фольклорної пісні.

І саме велична, духовна краса. Свята, непохитна віра в правду свого діла, щира принадність, об’єднала чарівних жінок – Вікторію Розторгуєву, Валентину Сухіну, Надію Абрамову, Любов Собакар, Катерину Цвіркун, Олену Юрченко в одне – єдине,чисте, ніжне.

Коли співає «Берегиня», то здається, що  бринить усе найкраще в природі. Їх красить професійний рівень виконання, самобутній репертуар та невичерпна любов до пісні.

4 червня цього року фольклорний ансамбль «Берегиня» звітував перед односельцями та гостями в Рокитненському сільському Будинку культури. Ансамблем було проспівано українські народні та фольклорні пісні. Хоча цей колектив досить молодий, він існує тільки два роки, проте  у нього вже є оті неповторні, тільки цьому властиві манера та стиль виконання, різноманістність ансамблевих прийомів співу та особливий колорит, характер звучання. Колектив звучав емоційно, виразно і водночас м’яко, задушевно, оригінально.

Фольклорний ансамбль «Берегиня» вітали не тільки їхні односельчани, рідні, друзі, а й гості: начальник відділу культури і туризму Нововодолазької районної державної адміністрації Оксана Володимирівна Волотка, завідувачка кафедри українського народного співу та музичного фольклору Харківської державної академії культури, кандитат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор Віра Миколаївна Осадча, депутат районної ради Ірина Олексіївна Лук’янченко, депутат районної ради, голова фермерського господарства “Шиленко» Олександр Іванович Шиленко та головний бухгалтер цього господарства Ірина Іванівна Безпала.

Наприкінці  звітного коцерту  Керівник ансамблю Вікторія Розторгуєва подякувала усім, хто розділив з ними щасливу мить їхньої творчості, подякувала усім, хто весь цей час допомагали їм у розвитку їхнього творчого життя.

Від концерту до концерту розквітає чудовий колектив «Берегиня». Самобутнє мистецтво ансамблевого фольклорного виконання наповнює серця животворною силою пісні – їх чаруючі мелодії дунають над Слобожанський краєм, як голос душі народної, сповненої безмежної любові до святої матері-землі, до України.IMG 0015 copy copyIMG 0114IMG 0196

 
«А літо все ж таки прийшло»
Рейтинг :
( 0 шт. )
Новини - Нововодолазький РБК
Середа, 08 червня 2016 р.

       Цього холодного літнього дня – 8 червня 2016 року – на танцювальному майданчику відбулася концертно-розважальна програма для дітей «Ритми літа». На дітей чекали запальні танці у виконанні танцювального колективу «Дети света», веселі пісні у виконанні Єлагіної Аліни та Задорожної Вікторії, учасниць вокального колективу «Розмарія»,  КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури», керівник: Вікторія Розторгуєва-Безпала. Весь час дітей та дорослих розважали та заохочували до гри талановиті ведучі  – Семеніхіна Анжела Анатоліївна, керівник вокального гуртка «Зоряний шлях» та культорганізатор Димитрів Ольга Григорівна КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури».        

      Ведучі були в образах мультиплікаційних героїв – Міккі Мауса та Мінні Мауса.

     Неперевершений талант  та професіоналізм  ведучих допомогли дорслим та дітям поринути у світ справжнього літнього відпочинку.

    Не дивлячись на те, що день видався досить прохолодним, на танцювальному майданчику панувала тепла та дружня атмосфера. Цей концерт був чудовим початком літніх канікул для дітлахів.

      IMG 0006 copyВ подарунок діти та дорослі отримали прекрасний настрій та заряд енергії.IMG 0021 copyIMG 0035IMG 0052IMG 0059 copy copyIMG 0064 copyIMG 0076

 
Перемога Нововодолазького району на VII Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі"Квітуча Україна
Рейтинг :
( 1 шт. )
Новини - Нововодолазький РБК
Середа, 27 квітня 2016 р.

1

          

Перемога Нововодолазького району на VII Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі"Квітуча Україна" в м. Київ!!!

21-22 квітня 2016 року в м. Києві відбувся VII Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» при сприянні Мінінстерства культури України, Європейської асоціації фольклорних фестивалів Управління культури, туризму і культурної спадщини Дніпровського району м. Києва Київського університету туризму, економіки і права Всеукраїнського товариства «Просвіта», "Міжнародний благодійний фонд «Життя понад усе» туроператорів «Алітас-тур», «Даніс-тур». Харківську область, а саме Нововодолажчину представили прекрасний колектив - фольклорний ансамбль «Берегиня» Рокитненського сільського Будинку культури, Волотка Катерина, учасниця вокального колективу «Розмарія» КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури» та сольно виступила їх керівник: Вікторія Розторгуєва-Безпала.

           Виступи були на високому рівні – жюрі дали високу оцінку виконанню пісень колективу та солісток. Підтвердження цьому всі три учасники від Нововодолазького району Харківської області отримали перші місця. Жюрі також подякували за підготовку їх керівнику – В.А. Розторгуєвій-Безпалій та організатору поїздки начальнику відділу культури і туризму Нововодолазької районної державної адміністрації Оксані Володимирівні Волотко. Фольклорний ансамбль «Берегиня» було запрошено на Міжнарожний конкурс-фестиваль до Чехії.

           IMG 0001 copyМи цим пишаємося!!! Маємо надію, прославити нашу славну Нововодолажчину і за кордоном!!!!!

 
Новорічні ранки
Рейтинг :
( 1 шт. )
Новини - Красноградський РБК
П'ятниця, 19 лютого 2016 р.

У районному Будинку культури відбулися новорічні ранки під назвою «Таємниці снігового містечка»

IMG 7010 copy copyIMG 7036 copy copy copyIMG 7067 copy copy copyIMG 7083 copy copy copy

 
"Поклик серця та душі"
Рейтинг :
( 1 шт. )
Новини - Лозівський РБК
Субота, 31 жовтня 2015 р.

30 жовтня 2015 року в районному Будинку культури  своє професійне свято День працівника закладів соціальної сфери України, відзначили працівники соціальної сфери. Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення. Їх професія стала для них їхнім другим життям та основним покликанням.  Жодне свято не проходить без поздоровлення. Тому захід  розпочався з привітань голови Лозівської районної державної адміністрації С.Г. Красноперова, який побажав присутнім творчої наснаги, міцного здоров’я, великого людського щастя та благополуччя.  Також в цей  день були нагородженні найкращі працівники району,  грамотою та квітами від  голови Лозівської райдержадміністрації. А камертонам гарного настрою для всіх присутніх стали виступи найкращих аматорів району. По закінченню свята ведуча побажала працівникам соціальної сфери  успіхів,  натхненням та Божого благословення на добрі  вчинки!

 
Фестиваль брейк-дансу "HOT Sneakers": ширше коло!
Рейтинг :
( 0 шт. )
Новини - Красноградський РБК
Середа, 28 жовтня 2015 р.

                 Танцювальні змагання всеукраїнського маштабу відбулися 11.10.2015 року в районному Будинку культури. Ініціатором проведення турніру другий рік поспіль виступила школа брейк-дансу РБК «Імпульс»  під керівництвом Валерія Карпенка.

                Цього річ захід зібрав майже 200 учасників із Харкова, Полтави, Краматорська, Угледара, Нікополя, Донецька та інших населених пунктів України. Змагалися конкурсанти в трьох номінація «Діти», «Початківці» і «Профі»в індивідуальному  та командному заліках. xBKaDhoijoMtEvNy8GP1x0i6mwl36XLScEUv fmaeYZI

 
«Лозівщина славить захисників України»
Рейтинг :
( 2 шт. )
Новини - Лозівський РБК
Середа, 21 жовтня 2015 р.

Працівники клубних закладів Лозівщини, взяли активну участь у святкуванні Дня захисника України та провели близько 35 заходів. Серед них: мітинги, святкові концерти, тематичні вечори, конкурсно-розважальні програми,  святкові дискотеки, виставки дитячих малюнків та стенди – пам’яті, ціла низка заходів під одним гаслом: «Сила нескорених».

Так 13 та 14 жовтня 2015 р. в Лозівському районі пройшли вітання та поздоровлення усіх захисників України не тільки в словесному вигляді, а й у музичному. Аматори Орільського БК «Оріль»,  Краснопавлівського  БК «Дніпро», Надеждівського СБК, Катеринівського  СБК, Павлівського СБК, Садівського СБК, Артільного СБК, Бунаківського СБК, Чернігівського ск та інших закладів культури зробили справжнє свято для наших захисників. Майже в кожному селищі та селі пройшли мітинги з покладанням квітів та хвилиною мовчання. В цей день ведуча підкреслювала, що  День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу та незалежність. Захисники України є не лише військовослужбовці, а усі громадяни, які своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави. Зі словами на очах  та скорботою в серці земляки згадували загиблих, молодих-бійців, які захищаючи Україну віддали саме цінне, що є у людини – життя. Так в смт.  Орілька, с. Яковлівка, с. Перемога  та с. Катеринівка були зроблені пам’ятні стенди загиблих земляків. Односельці завжди будуть пам’ятати своїх героїв.

Протягом тижня жителі м. Лозова та Лозівського району мали змогу помилуватися  виставкою дитячих патріотичних малюнків під девізом «Сила нескорених», які проходили в Лозівському районному Будинку культури, в смт. Орілька (селищна рада),  с.  Катеринівка (бібліотека), с. Комсомолець (бібліотека), с. Павлівка (ЗОШ) та ін.

IMG 4948

Аматори художньої самодіяльності клубних закладів району зробили справжнє незабутнє свято. Вони співали пісні, танцювали, розповідали вірші та гуморески, дарували усім присутнім посмішки та щиро дякували чоловікам героям.  А в кінці заходу діти Лозівщини для усіх чоловіків – бойовиків створили своїми руками синьо-жовті браслети «обереги»,  які подарували їм на згадку. З надією в серці та посмішкою на обличчі чоловіки дякували маленьким майстриням.

1444927778815 2

IMG 20151014 194758

1444927778815 5

100 2791

100 2799

 

 
"Мудрість - стигла пора"
Рейтинг :
( 4 шт. )
Новини - Лозівський РБК
Середа, 07 жовтня 2015 р.

Чарівниця осінь палахкотить розмаїттям барв та розвішує на гілочках дукати золотого листя і саме цієї пори року увесь світ святкує Міжнародний День людей похилого віку. Людей старшого покоління – досвідчених, мудрих, добрих. В такі сонячні дні 30 вересня та 1 жовтня 2015 року, аматори Лозівського районного Будинку культури завітали зі святковими концертами до жителів с. Кінне та до мешканців територіального центру обслуговування пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян села Світловщина. В селі Кінному свято пройшло незвичайно, бо в цей день ведуча згадувала людей, які святкують не тільки свої професійні свята: Всеукраїнський день бібліотек, День працівника освіти, Міжнародний День музики, а й іменинників – ювілярів. На початку заходу усіх присутніх привітали зі святом Кінненський сільський голова В.І. Лантух та керівник філії Лозівський Кінний завод Державного підприємства Конярство України І.В. Дубовик, побажали всім міцного здоров’я та довгих років життя. Також подарували квіти та солодощі Л.І. Баранчук – бібліотекарю, яка пропрацювала 30 років в сільській бібліотеці та іменинниці О.Г. Шишолік, яка в цьому році відзначила свій поважний вік – 80 років.

IMG 4899

Л.І. Баранчук – бібліотекарь, яка пропрацювала 30 років в сільській бібліотеці.

IMG 4906

О. Г. Шишолік – іменинниця 80 років.

1 жовтня з великим нетерпінням бабусі та дідусі чекали святкового концерту від учасників художньої самодіяльності Лозівського РБК. До «маленької родини» територіального центру с. Світловщина завітали заступник голови Лозівської РДА А.С. Шевченко та депутат Харківської обласної ради С. В. Зеленський. В народі кажуть, що словом можна підтримати та вилікувати людину. Саме з такими чарівними ліками почесні гості звернулися до людей похилого віку. Підбадьорили, дали надію та віру в найкраще. А щоб життя було яскравим та приємним, вони подарували їм солодкі подарунки. Бабусям та дідусям свято запам’яталося надовго, бо «зірки» Лозівського району подарували глядачам веселі та запальні пісні. Свято вдалось на славу!

 
Більше статей...
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2