Головна Шевченківський районний будинок культури

АвторізаціяPA120001

Комунальна установа
«Шевченківський районний будинок культури»
Міністерства культури України

 

63601, Харківська область, смт. Шевченкове, вул. Ширяєва 6а
5 −17- 45

 

Будинок культури введений в експлуатацію в 1988 р.
Загальна площа закладу 1717,3 кв.м., глядацька зала (342,3 кв.м.), танцювальний зал, кімнати для гурткових занять та клубних формувань.

В Шевченківському РБК працює 21 штатний працівник.
Директор РБК – Стрюк Раїса Миколаївна.

В РБК працює 4 вокальних клубних формування (з них 2 дитячі), хореографічне (1), 2 театральних (1) та клуб за інтересами. Загальна кількість учасників клубних формувань – 94 чол.
На базі Шевченківського РБК працюють 2 колективи зі званням «Народний аматорський колектив» (дорослий): «Народний» театральний колектив та «Народний» вокальний ансамбль «Зоряни».
За 2012 рік здійснено 6 виїздів колективів та окремих виконавців на конкурси, фестивалі, огляди.

На базі РБК функціонує клуб за інтересами «Хор ветеранів».

За 2012 рік працівниками Шевченківського районного будинку культури проведено 44 заходи (конкурси, народні обрядові свята, виставки).

Найцікавішими та популярними серед населення стали народні масові гуляння зимового циклу (Масляна, Різдвяні розваги, святкування новорічної ночі) та народні гуляння літнього циклу – це травневі свята з кашею та концертами, святкування Дня селища та ін.. а також проведення щорічного конкурсу-огляду художньої самодіяльності «Хай ллється пісня». Дуже гарні відгуки серед населення про виступ хорового колективу «Родина», працівників медичних установ, які в цьому році зробили звітний концерт за підтримки Шевченківського РБК.
Одним з найкращих визнаний конкурс «Шевченківська красуня 2012», який проводився на базі Шевченківського РБК, до Дня селища.
Також величезне задоволення мешканці селища отримали від професіоналів, які виступали на Шевченківській сцені (гурт «Гетьман», В.Гришко, дитячий духовий оркестр, Л.Костенко)