Пошук по сайту

Об'єкти культури Харківської області

Авторізація



 

Колективи художньої самодіяльності:

Вокально-хоровий колектив

Керівник – Синицин Андрій Володимирович

Вокальний жіночий гурт «Сахновщаночка»

Керівник – Удовіченко Ольга Іванівна

Студія естрадного співу  «Музична хвиля»

Керівник – Бовдирь Олександр Вікторович

Дитячий вокальний колектив «Забава»

Керівник – Поляцькова Раїса Олексіївна

Творчий молодіжний салон «Орфей»

Керівник – Поляцькова Раїса Олексіївна

Вокальний дует у складі Раїси Поляцькової та Володимира Шимка

Керівник – Шимко Володимир Володимирович

Родинний вокальний дует у складі сестер Вікторії та Ірини Троїцьких

Керівник – Поляцькова Раїса Олексіївна

Молодіжний вокально-інструментальний ансамбль «Тактон»

Керівник – Шимко Володимир Володимирович

Дитяча хореографічна студія  «Експресія»

Керівник – Корінна Людмила Іванівна

Драматичний колектив «Фортуна»

Керівник – Троїцька Раїса Іванівна

Гурток художнього слова «Літературний вернісаж»

Керівник – Осипа Антоніна Віталіївна

 

Клуби за інтересами, любительські об'єднання:

Самодіяльне об'єднання народних умільців «Дивосвіт»

Керівник – Олексюк Наталія Василівна

 

Колективи декоративно – ужиткового мистецтва, художники та майстри народної творчості:

Вишивка, вишивка бісером

Майстер -Бездільна Оксана Володимирівна

Вишивка

Майстер – Білокінь Зоя Тимофіївна

Різьба по дереву

Майстер – Босенко Олександр Борисович

Різьба по дереву, чеканка

Майстер – Вакуленко Микола Йосипович

Виготовлення робіт з дерева

Майстер – Волошин Петро Опанасович

Вишивка

Майстер – Волошина Любов Іванівна

Різьба по дереву, вироби із скла, образотворче мистецтво

Майстер – Дерев'янко Володимир Григорович

Вишивка, в’язання гачком

Майстер – Довбня Ольга Прокопівна

Вишивка

Майстер – Донецька Софія Дмитрівна

Виготовлення м'якої іграшки, штучних квітів, в’язання гачком, макраме

Майстер – Дядюк Людмила Миколаївна

Вишивка

Майстер – Зайцева Тетяна Петрівна

Вишивка

Майстер – Какадій Наталя Володимирівна

Вишивка

Майстер – Клименко Лариса Вікторівна

Образотворче мистецтво

Майстер – Котенко Вадим Григорович

Образотворче мистецтво

Майстер – Котенко Григорій Гнатович

Вишивка

Майстер – Ларка Вікторія Олександрівна

Вишивка

Майстер – Малкович Яна Михайлівна

Образотворче мистецтво

Майстер – Неджер Микола Іванович

В'язання гачком

Майстер – Паук Зінаїда Семенівна

Вишивка

Майстер – Прудка Катерина Олексіївна

Вишивка, виготовлення бус, бісероплетіння

Майстер – Ситник Вікторія Станіславівна

Вишивка

Майстер – Сініченко Людмила Володимирівна

Вишивка

Майстер – Синицина Наталія Іванівна

Вишивка

Майстер – Синицька Тетяна Тарасівна

Аплікація з соломки, в'язання гачком, макраме

Майстер – Скрибка Ольга Миколаївна

Вишивка

Майстер – Сосєдкіна Наталія Анатоліївна

Вишивка

Майстер – Сосєдкіна Єлизавета Валеріївна

Вишивка, в’язання

Майстер – Троїцька Раїса Іванівна

Вишивка

Майстер – Удовіченко Людмила Олександрівна

В’язання гачком, декоративне плетіння з паперу

Майстер – Чуйкевич Тетяна Валеріївна

Вишивка

Майстер – Шубіна Тетяна Миколаївна

 

© 2011-2019. Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання. Розробка та супровід сайту: AnisLogo