Головна Сахновщинський районний будинок культури

Авторізаціяsahnrbk01

Комунальна установа
«Сахновщинський районний будинок культури»
Міністерства культури України

 

64501, Харківська область, селище Сахновщина, Народна, 2
3-12-07, 3-14-58, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Будинок культури введений в експлуатацію в 1985 р.
Загальна площа закладу 2041 кв.м., глядацька зала на 500 місць (600 кв.м.), методична кімната, танцювальний зал, кімнати для гурткових занять та клубних формувань. 

Сахновщинський РБК, в якому працює 21 штатний працівник, обслуговує мешканців сел. Сахновщина та сільські населені пункти (22011 чол.)
Директор РБК – Шимко Володимир Володимирович.

В РБК працює 7 вокальних (1 хорове) клубних формування (з них 2 дитячі), хореографічне (1), театральне, ВІА, громадське об'єднання на базі закладу та ін.. Загальна кількість учасників клубних формувань – 143 чол.
В РБК працюють 3 унікальних (неповторних) формувань дитяча хореографічна студія «Експресія», жіночий вокальний гурт «Сахновщаночка», вокальний дует у складі Раїси Поляцькової та Володимира Шимка.
За 2012 рік здійснено 27 виїздів колективів та окремих виконавців на конкурси, фестивалі, огляди.
Колективи будинку культури мають в своєму активі 9 міжнародних, 7 обласних, 1 регіональну і 40 районних нагород і звань.

На базі РБК функціонує самодіяльне об'єднання народних умільців «Дивосвіт».

За 2012 рік працівниками Сахновщинського районного будинку культури проведено 46 заходів (театралізовані свята, конкурси, народні обрядові свята, тематичні вечори, вечори відпочинку, виставки).

Найцікавішими та популярними серед населення стали «З Новим роком, люди добрі!», «Все починається з любові», «Здрастуй, Масляна!», «Не згасне пам'ять і вічна слава!», «Ми – діти планети Земля», «Ой, на Івана та й на Купала», «Надія», «Визвольна осінь», «Вируй, співай, осінній ярмарок!», «Земле, доле моя, земле, пісне моя!»

sahnrbk02