Пошук по сайту

Об'єкти культури Харківської області

АвторізаціяЯскравий танцювальний виступ
Рейтинг :
( 1 шт. )
Середа, 29 жовтня 2014 р.

IMG 9064Вже восьми й рік поспіль в обласному центрі проходить Всеукраїнський  конкурс хореографічної майстерності  «Харківська весна», в якому беруть участь кращі колективи як з районів області і міста Харкова, так і з сусідніх країн. Цього року його учасниками став танцювальний колектив «Грація» Печенізького  районного Будинку культури

На конкурсі учасники «Грація» представляли танок під назвою «Рок-н-рол». Аби гідно виступити хлопці і дівчата довго і сумлінно готувалися, а останній тиждень тренування були щодня і не одну голину, але все одно дуже хвилювалися. Нашим танцюристам випала честь – закривати конкурс, їх танок став фінальним. скажу більше перед ним колективи демонстрували танцювальні композиції в стилі «модерн», які виконувалися під повільний супровід. Тож, після трьох номерів сумних мелодій і в основному танців на підлозі, наш «Рок-рол» і зірвав схвальні оплески залу й високу оцінку компетентного журі.
Тож, на урочистій церемонії закриття конкурсу хореографічної майстерності «Харківська осінь – 2014» танцювальний колектив «Грація» отримав Диплом і кубок за ІІ місце у номінації «Естрадний танець». Юні артисти щиро раділи своїй перемозі та привітанням керівників гуртків, які також були разом з дітлахами. Щастя та захват здобутому підкріпив візит до Макдональдса, де їх як справжніх переможців ще й коронували. Отож, дорога додому була значно гучнішою, ніж на конкурс. Діти обговорювали виступ, своїх колег з інших колективів й своє задоволення участю.
— Такий досвід необхідний, адже діти мають бачити майстерність інших, навчатися кращому, розвиватись – без цього не можливо рухатися вперед і виховувати переможців. Навички змагань стануть в пригоді й в житті, тому хочу наголосити, що дітям слід давати можливість брати участь і в конкурсах, і фестивалях. Дуже сподіваюсь, що з допомогою і меценатів, і батьків мрії дітей здійснюватимуться!, сказала Л. Данильченко, коментуючи участь і виступ у конкурсі.

 

© 2011-2019. Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання. Розробка та супровід сайту: AnisLogo