Пошук по сайту

Об'єкти культури Харківської області

АвторізаціяКонкурс-огляд "Я - юний артист"
Рейтинг :
( 1 шт. )
Вівторок, 19 листопада 2013 р.

klub unuu artustВ Печенізькому районному Будинку культури пройшов конкурс-огляд «Я – юний артист», в якому брали участь вихованці гуртків РБК. Юні танцюристи, вокалісти та театрали змагалася за звання Юного Артиста, радо демонструючи глядачам всі свої уміння. На заході була присутня начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Л. Данильченко.

Конкурсна програма складалась із декількох етапів: спочатку кожен учасник проходив випробування в колі свого гуртка, далі були конкурси на уважність та злагодженість роботи в колективі.

Всі маленькі артисти з захопленням брали участь в творчих випробуваннях. Під час цього заходу діти багато дізналися про те, хто ж такий артист і що треба зробити аби ним стати. Своїх дітей підтримували батьки, яких зібралось того дня в залі чимало.klub unuu artust1

Невимушена атмосфера сприяла виявленню в дітей нових творчих здібностей, розкриттю невиявленого потенціалу, викликала в них азарт та бажання перемогти, спробувати свої сили в чомусь новому.

Всіх артистів в кінці заходу урочисто нагородив «Пам'яткою юного артиста» директор районного Будинку культури В. Лапко. Святкування першого дебюту дітлашня продовжила за солодким столом, який організували керівники гуртків – А. Безгодова, І. Жидкова та Д. Сиром'ятнікова.

 

© 2011-2019. Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання. Розробка та супровід сайту: AnisLogo