Пошук по сайту

Об'єкти культури Харківської області

АвторізаціяПодорож у минуле
Рейтинг :
( 1 шт. )
Понеділок, 28 жовтня 2013 р.

 10028 жовтня вся Україна відзначає радісну і водночас таку болючу дату – День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цьогоріч виповнюється 69 років з того дня, коли над нашою країною затихли останні гарматні постріли і на міста й села опустилась довгождана мирна тиша.

З цієї нагоди в Печенізькому РБК пройшов ряд заходів, з метою поглиблення знань дітей про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити велич подвигу наших предків у Другій світовій війні.

У театральному гуртку «Художнє слово» відбулося заняття-бесіда «Героїчні подвиги минулого. Визволення України: героїзм та трагедія», присвячене урочистій даті.

Викладач гуртка разом із його учасниками спілкувалися на теми героїзму та звитяги, проявлені під час визволення рідної Батьківщини нашими воїнами.

Вихованцям було запропоновано короткий за обсягом, але ємкий за змістом документальний фільм про основні події та загальні наслідки тієї далекої, але пам'ятної війни. 094

Діти не лише слухали запропоновану інформацію, а й ділилися своєю – розповідали вірші про лихо війни, повідали про власних героїв, які є в кожній сім'ї.

На заході були присутні начальник відділу культури і туризму Печенізької райдержадміністрації Л.Данильченко та директор Печенізького РБК В.ФЛапко.

Отож блукаючи стежками героїчного минулого власних предків, учасники гуртка згадали події війни, долучилися до історії рідної країни та винесли для себе сталу істину – пам'ять про Велику Вітчизняну війну ніколи не повинна вгаснути та відійти у вічність. І це залежить саме від них, підростаючого покоління.

 

© 2011-2019. Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання. Розробка та супровід сайту: AnisLogo