АвторізаціяЯскравий танцювальний виступ
Рейтинг :
( 1 шт. )
Середа, 29 жовтня 2014 р.

IMG 9064Вже восьмий рік поспіль в обласному центрі проходить Всеукраїнський конкурс хореографічної майстерності «Харківська весна», в якому беруть участь кращі колективи як з районів області і міста Харкова, так і з сусідніх країн. Цього року його учасниками став танцювальний колектив «Грація» Печенізького районного Будинку культури.

Детальніше
 
Конкурс-огляд "Я - юний артист"
Рейтинг :
( 1 шт. )
Вівторок, 19 листопада 2013 р.

klub unuu artustВ Печенізькому районному Будинку культури пройшов конкурс-огляд «Я – юний артист», в якому брали участь вихованці гуртків РБК. Юні танцюристи, вокалісти та театрали змагалася за звання Юного Артиста, радо демонструючи глядачам всі свої уміння. На заході була присутня начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Л. Данильченко.

Конкурсна програма складалась із декількох етапів: спочатку кожен учасник проходив випробування в колі свого гуртка, далі були конкурси на уважність та злагодженість роботи в колективі.

Всі маленькі артисти з захопленням брали участь в творчих випробуваннях. Під час цього заходу діти багато дізналися про те, хто ж такий артист і що треба зробити аби ним стати. Своїх дітей підтримували батьки, яких зібралось того дня в залі чимало.klub unuu artust1

Невимушена атмосфера сприяла виявленню в дітей нових творчих здібностей, розкриттю невиявленого потенціалу, викликала в них азарт та бажання перемогти, спробувати свої сили в чомусь новому.

Всіх артистів в кінці заходу урочисто нагородив «Пам'яткою юного артиста» директор районного Будинку культури В. Лапко. Святкування першого дебюту дітлашня продовжила за солодким столом, який організували керівники гуртків – А. Безгодова, І. Жидкова та Д. Сиром'ятнікова.

 
Подорож у минуле
Рейтинг :
( 1 шт. )
Понеділок, 28 жовтня 2013 р.

 10028 жовтня вся Україна відзначає радісну і водночас таку болючу дату – День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цьогоріч виповнюється 69 років з того дня, коли над нашою країною затихли останні гарматні постріли і на міста й села опустилась довгождана мирна тиша.

З цієї нагоди в Печенізькому РБК пройшов ряд заходів, з метою поглиблення знань дітей про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити велич подвигу наших предків у Другій світовій війні.

У театральному гуртку «Художнє слово» відбулося заняття-бесіда «Героїчні подвиги минулого. Визволення України: героїзм та трагедія», присвячене урочистій даті.

Викладач гуртка разом із його учасниками спілкувалися на теми героїзму та звитяги, проявлені під час визволення рідної Батьківщини нашими воїнами.

Вихованцям було запропоновано короткий за обсягом, але ємкий за змістом документальний фільм про основні події та загальні наслідки тієї далекої, але пам'ятної війни. 094

Діти не лише слухали запропоновану інформацію, а й ділилися своєю – розповідали вірші про лихо війни, повідали про власних героїв, які є в кожній сім'ї.

На заході були присутні начальник відділу культури і туризму Печенізької райдержадміністрації Л.Данильченко та директор Печенізького РБК В.ФЛапко.

Отож блукаючи стежками героїчного минулого власних предків, учасники гуртка згадали події війни, долучилися до історії рідної країни та винесли для себе сталу істину – пам'ять про Велику Вітчизняну війну ніколи не повинна вгаснути та відійти у вічність. І це залежить саме від них, підростаючого покоління.

 
Слобожанські передзвони
Рейтинг :
( 1 шт. )
Середа, 23 жовтня 2013 р.

 003З метою розвитку та підтримки культурної галузі, визначення культурного потенціалу області на теренах Харківщини проводиться огляд-конкурс «Слобожанські передзвони». Згідно з графіком Печенізький район приймав високоповажне та чисельне журі 12 жовтня.

Зустрічали гостей на ганку новобудови районного Будинку культури веселими піснями та привітними побажаннями художні колективи закладу на чолі з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Л. Данильченко та директором РБК В. Лапком. Суддям конкурсу подарували диво-кошик з чарівними яблуками та запросили на виставку митців пензля та бісероплетіння, яка була представлена Краєзнавчим музеєм ім. Т. Суліми. Протягом візиту делегація цікавилася роботою гуртків закладу, методичними розробками, складанням та веденням документації тощо.IMG 4737

Концертна програма, представлена на осуд глядачам та високопоставленому журі конкурсу, була наповнена різножанровими доробками – піснями, гуморесками, танцями та театральними замальовками. Співаки та вокальні колективи РБК демонстрували виконання творів як в народній, так і в сучасній манері, під музичний супровід та акапельно. Підіймали гарний настрій виконавці оригінального жанру, декламуючи цікаві гуморески знаних авторів та навіть власного написання. Намагалися продемонструвати жанрове розмаїття і танцювальні колективи, даруючи народні та сучасні доробки, вокально-танцювальні композиції.

Глядачі та судді конкурсу радо вітали печенізьких артистів, підтримуючи їх виступи гучними аплодисментами.

 
Культура починається з дитинства
Рейтинг :
( 3 шт. )
Понеділок, 21 жовтня 2013 р.

IMAG0637У рамках виконання соціальних ініціатив Президента України у районі проводиться робота щодо відродження культурної інфраструктури села та створення умов для доступу громадян до культурних послуг. Сьогодні, а саме 21 жовтня 2013 року в Краєзнавчому музеї відбулась лекція на тему: «Геній пензля родом з Печеніг», до 170-ї річниці від дня народження митця Г.І.Семирадського з учнями ліцею ім.Г.І. Семирадського, а також день відкритих дверей для всіх бажаючих на діючу виставку.IMAG0663

У зв'язку з відзначенням 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та з метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, ушанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини та продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам'яті про Перемогу 21 жовтня 2013 року в Краєзнавчому музеї Печенізького району ім. Т.А. Суліми пройшла лекційна година з учнями ліцею ім. Г.І. Семирадського.