Авторізація Танцювальний колектив «Грація»

Керівник колективу – Безгодова Аліна Вікторівна. Перший успіх на сцені до учасників клубу прийшов у районному конкурсі “Таланти твої, Печеніжчино”, де вони стали його лауреатами. Того ж року їх запросили на обласний конкурс  “Юні зірки Харкова”. 

Вокальний ансамбль «Натхнення»

 Керівник  Адоніна Наталія Олександрівна. Колектив складається з 18 учасників, різних за віком. Вокальний ансамбль «Натхнення» неодноразово брав участь в обласному  фестивалі «Дюймовочка», а вокальний дует у складі  Чумак К. та Левченко В. стали дипломантами VI етнічно-мистецького фестивалю «Печенізьке поле». Також в 2010 році ученики вокального колективу районного Будинку культури приймали участь в регіональному фестивалі – конкурсі молодіжної естрадної пісні «Цвіт папороті»,  де вибороли перемогу в намінаціях «Оригінальність та неповторність» і «Артистичність».

Гурток «Художнє слово» 

 Керівник – Сиром'ятнікова Дар'я Андріївна. Гурток складається з 8 учасників різного віку. В репертуарі студії мініатюри, уривки з драматичних творів, пантоміми, гуморески, літературно – музичні композиції до тематичних свят, пам’ятних дат. Участь в театралізованих масових заходів. Постійно беруть участь в обласних конкурса

Вокально-фольклорний гурт «Криниця»

Керівник – Панова Ніна Федорівна. Колективу вже 25 років. В репертуарі “Криниці” більше 200 пісень. Криничанки із задоволенням виступають майже на всіх концертах. Брали участь в районних і обласних оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, про успіх в яких свідчать грамоти і подяки. Фольклорний гурт продовжує зберігати співочі традиції Різдвяних свят. Всі роки свого існування щедрують по селищу. Різдвяна зірка, ікона Божої матері з Ісусом Христом, срібні дзвоники, виконання місцевих колядок та щедрівок, поздоровлення з Новим роком.