Головна Нововодолазький районний будинок культури Новини НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ

АвторізаціяНА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ
Рейтинг :
( 0 шт. )
Вівторок, 12 травня 2015 р.

P1080062НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ

        17-19 квітня на великій сцені ХНТОБ ім. М.В. Лисенка відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв дитячої та юнацької творчості «…о Весне…». У ньому взяли участь діти з України та зарубіжжя. Мета фестивалю-всебічний розвиток творчості серед населення, розширення репертуару, підвищення  професійної майстерності виконавців і педагогів.

        Перший день відбіркового туру проходив з ранку до пізнього вечора. До уваги журі, до складу якого входили незалежні спеціалісти в області хореографії та вокалу, ведучі спеціалісти по культурі, професійні хореографи та вокалісти, було представлено 161 художній номер.

        Нововодолажчину гідно представили вихованки районного Будинку культури, учасниці вокального колективу «Зоряний шлях» (керівник А. Семеніхіна). Висока педагогічна майстерність та вимогливість Анжели Анатоліївни, помножені на природні творчі здібності учасниць, дали свій високий результат.

       Поважне професійне жюри належно оцінило підготовку юних співачок. Так, Наталія Калініна стала лауреатом другого ступеню, Єлизавета Носік, Олександра Соловей, Анастасія Івлєва, Олена Волошенко-дипломантами І-ІІІ ступенів, за що були відповідно нагороджені медалями та дипломами.

      Другого дня відбувся гала-концерт та нагородження. В гала-концерті взяли участь 17 кращих виконавців. Серед них-Наталія Калініна.

     Зважаючи, що цей фестиваль має міжнародне значення, у наших учасниць-перспективне творче майбутнє.