Авторізація«Недоспівана пісня митців»
Рейтинг :
( 0 шт. )
Вівторок, 12 травня 2015 р.

«Недоспівана пісня митців»

     Під такою назвою нещодавно в районному Будинку культури відбувся концерт-реквієм на знак вшанування пам'яті учасників чоловічого хору ветеранів війни та праці, виплеканих нововодолазьким краєм. На заході були присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації О.О. Руднєв, заступник голови РДА О.Б. Кузьоменський, депутат Харківської обласної ради С.О. Ротач, начальник відділу культури і туризму О.В. Волотка, голова районної ради ветеранів війни, праці та Збройних сил В.І. Ступак, активні представники громадськості району, які люблять та пам'ятають своїх талановитих земляків.

   14 квітня 1989 року за ініціативою районного керівництва та ветеранів району при Нововодолазькому районному Будинку культури був створений чоловічий хор ветеранів війни та праці. Не один рік радують нововодолажчан виступи його учасників. Але, як не прикро, на світі немає нічого вічного, один за одним минають невпинно роки. І ось вже ми з глибокою скорботою згадуємо тих представників колективу, які відійшли за межу вічності. Вони жили поруч із нами, працювали, творили, навчали дітей, раділи життю. Ці обдаровані та творчі люди своєю невтомною працею, талантом робили наше життя світлішим, добрішим, красивішим, звеличували піснями рідний край. Та невблаганна смерть обірвала життя: В.Й. Головіна, Ф.П. Золотька, І.Т. Нескоромного, В.Г. Дзюби, М.П. Казиміра, А.К. Карася, Г.М. Купалова, Ф.Ф. Омельника, М.П. Прасова, О.С. Ткаченка, П.З. Хлистуна, І.В. Чернухіна, П.Т. Тимофєєва, Д.Т. Тарасенка, В.С. Палкіна, Л.М. Таран, М.О. Старіченко, О.П. Хлистуна, І.О. Кундіренка, М.Т. Колісника, В.М. Горощенка, М.І. Следь, Н.Г. Абідова, Б.В. Борисенка, А.А. Коваля, І.Д. Самофалова, В.М. Пожарського, В.Ю. Гуська, Б.В. Міщака, А.Т. Онацького, В.П. Лебедева, М.Л. Ляшенка, Г.Д. Онацького, П.В. Гриценка, І.О. Красовського, М.І. Брехіна.

    Під час концерту, як спогад наших земляків, була запалена свічка пам'яті та вдячності. Упродовж концертної програми звучали їх улюблені пісні у майстерному виконанні колег. На екрані біля сцени демонструвалися світлини та відео, котрі нагадали присутнім славну історію колективу та зворушливими спогадами про митців рідного краю торкнулись їх сердець. Про кожного зі спочилих у мирі учасників хору пролунало безліч теплих і зворушливих слів, як від колег і ведучих, так і від почесних гостей заходу – О.О. Руднєва, С.О. Ротач, М.П. Купалова.

   – Сьогодні ми схиляємо голови перед пам'яттю наших земляків. Це не лише часточка великої данини і пошани їм. Закликаємо вас сьогодні згадати у молитвах усіх учасників хору. Хай пам'ять про них згуртує нас, дасть силу, волю, мудрість і наснагу,– сказав Олексій Онисимович.

    Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять учасників хору, які пішли з життя. Заключним акордом концерту прозвучала пісня «Смуглянка», яка викликала вир емоцій  і зірвала бурхливі оплесками вдячних глядачів у залі.