Головна Нововодолазький районний будинок культури Новини Нововодолажчани сягнули вершин у фестивалі-конкурсі «Музи і діти»

АвторізаціяНововодолажчани сягнули вершин у фестивалі-конкурсі «Музи і діти»
Рейтинг :
( 0 шт. )
Субота, 11 квітня 2015 р.

Нововодолажчани сягнули вершин у фестивалі-конкурсі «Музи і діти»

 

   Нещодавно у місті Дергачі відбувся фінал XIX відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Музи і діти», який щорічно збирає дітей та підлітків віком від 4 до 18 років, під час якого вони змагаються в жанрах вокального та хореографічного мистецтва.

 Фестиваль-конкурс відбувався у декілька етапів. У відбірковому турі Нововодолажчину представляли учасники вокальних колективів: «Зоряний шлях» (А.Івлєва, Є.Носік, Н.Калініна, О.Соловей) – керівник Анжела Анатоліївна Семеніхіна;  «Розмарія» (К. Волотка. Т. Медведєва), «Дзвінкий розмай» (В.Комлєва, А.Єлагіна, А. Софіч) – керівник Вікторія Анатоліївна Розторгуєва.

  Усього ж у конкурсі змагалось більше  1500 дітей. Перемога конкурсантам давалась нелегко. До фіналу пройшло лише 319 учасників різного віку, які представили на суд журі та глядачів 56 номерів у номінаціях вокал і хореографія. Серед них були і вихованці Нововодолазького РБК. Перше місце виборола К.Волотка, друге – Є.Носік та Н.Калініна., третє-О.Соловей. А.Івлєву та К.Волотку запросили на навчання на бюджетній основі до ОКЗ «Харківське училище культури».

  Також слід сказати, що почесне журі відзначило високий рівень підготовки нашого району до конкурсу-фестивалю.