АвторізаціяПодарунок любителям мультфільмів
Рейтинг :
( 0 шт. )
Четвер, 22 січня 2015 р.

Подарунок любителям мультфільмів

         У наш стрімкий час, коли діти неймовірно завантажені навчанням у школі та відвідуванням усіляких гуртків, особливо гостро виникає потреба у відпочинку. Тому канікули діти чекають із великим нетерпінням. Та батьки продовжують працювати і не мають можливості приділити належну увагу своїм чадам. І весь вільний час дітлахи часто проводять за комп'ютером, інколи забуваючи про прогулянки на свіжому повітрі, яке вкрай необхідне для молодого організму.      

     Тож районний Будинок культури взяв на себе ініціативу розважати дітей на зимових канікулах, подарувавши можливість споглядати протягом чотирьох днів цікаві мультики: «7-ой гном», «Как приручить Дракона – 2», «Реальная белка», «Рио-2». Ані 25-ти градусний мороз, ані сильний вітер не завадили любителям мультфільмів прийти на їх перегляд, бо немає нічого кращого, ніж прогулятися вулицею, подихати зимовим морозним повітрям, зустрітися з друзями-однокласниками та всім разом подивитися улюблений мультфільм на широкому екрані.    

      Всі присутні були в захваті від переглянутого. Дітлахи та їх батьки висловили вдячність працівникам районного Будинку культури.