Авторізація"Новорічні пригоди Буратіно"
Рейтинг :
( 1 шт. )
Середа, 24 грудня 2014 р.

         «Новорічні пригоди Буратіно»

        Феєрія новорічних свят для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.
          Колектив Нововодолазького районного Будинку культури кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі району були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. А для цього було проведено всі необхідні підготовчі роботи.
       Цього року 20 грудня в приміщенні районного Будинку культури відбулася вистава «Новорічні пригоди Буратіно та його друзів». На свято завітала малеча разом з батьками зі всього району.
      Розпочалося дійство запальним танцем хореографічного колективу «Капельки» 1-Старовірівського сільського Будинку культури з номером «Буратіно», керівник: Марина Животкова. Казку продовжили дівчата-сніжинки з хореографічного колективу «Сяйво» Просянського сільського Будинку культури, керівник: Юлія Марюхна та вокальний колектив «Зоряний шлях», керівник: Анжела Семеніхіна. Після на сцені з'явилися казкові герої: Мальвіна (Анжела Семеніхіна), Буратіно (Аліна Шостак), Карабас-Барабас (Вікторія Розторгуєва), Ліса-Аліса (Оксана Волотко), Кот Базіліо (Ольга Димитрів). Дітвора одразу впізнали казкових героїв.
       Неперевершеним моментом для глядачів була поява Дід Мороза (Станіслав Чандер) та Снігурки (Юлія Потапенко).
          Звісно, не обійшлось і без конкурсів як для дітей, так і для батьків.
       Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам, бабусям, дідусям. Усі малята отримали солодкі подарунки.
По закінченню вистави кожна родина мала змогу сфотографуватися з казковими героями біля новорічної ялинки.