Авторізація«Подаруй книгу другу!»
Рейтинг :
( 0 шт. )
П'ятниця, 12 грудня 2014 р.

        «Подаруй книгу другу!»

          Мова – це серце нації, а нація – це особистість, вона має обличчя, свій характер, темперамент, свою культуру, мораль, честь і гідність, свої святощі, своє минуле, теперішнє і майбутнє. Мова – це невичерпна духовна скарбниця, в яку народ безперервно вносить свій досвід, всю гаму свого розуму і почуття. Мова – це канва, на якій людина вишиває узори свого життя.
          Українська мова є мовою українською народу, отже, вона і тільки вона повинна бути рідною для кожного, хто вважає себе приналежним до української нації. «Без мови нашої, юначе, й народу нашого нема» (В.Сосюра).
Допомогти маленьким мешканцям Донбасу своєю увагою, зігріти їхні серця гарною книгою вирішили і заклади культури Нововодолазького району, які взяли участь у благодійній акції «Подаруй книгу другу!» з метою поповнення фондів центрів української культури у м. Слов'янськ та м. Краматорськ україномовною літературою.
У кожного з нас є книги, які ми прочитали і тепер можемо поділитися ними з іншими. Кому вони зараз вкрай необхідні – дітям на сході нашої країни. Виховати майбутніх громадян – вільних, мислячих, читаючих — допоможе гарна книга.
          Кожна подарована дітям і підліткам Донбасу книга – це добра справа, зроблена власним серцем і руками.
Учасники акції впевнені, що гарна, добра книга прокладає яскравий, світлий шлях від серця до серця і є запорукою нашого єднання!
          Нашому поколінню випало складне, але почесне завдання – відродження української мови, держави, нації. І виконати його – наш громадянський обов'язок.