Авторізація«Кажімо більше ніжних слів»
Рейтинг :
( 0 шт. )
Вівторок, 09 грудня 2014 р.

       «Кажімо більше ніжних слів»

    В Україні є багато людей з особливими потребами, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу відвідувати бібліотеки, кінотеатри, поліклініки, концерти. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, виявляють виняткову силу духу і непохитну віру. На початку грудня весь світ відзначає День інвалідів. Не обійшло це свято й осіб з обмеженими фізичними можливостями – мешканців Нововодолазького району.
           03 грудня в районному Будинку культури відбувся урочистий захід із нагоди вшанування людей з особливими потребами, в якому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації
О.Б. Кузьоменський, голова районного товариства інвалідів «Злагода» В. Разчоскіна, завідувач відділення соціально-побутової реабілітації тер. центру Л. Кальоних та небайдужа громадськість. Олег Борисович, звертаючись до присутніх, зазначив, що все прогресивне людство, відзначаючи щороку Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. На сьогоднішній день соціальний захист інвалідів полягає у створенні для них у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей, творчого потенціалу.
          Після цього на сцену для вручення подяк райдержадміністрації та райради були запрошені
В. Разчоскіна та Л. Кальоних, які також зі словами, сповненими щирої турботи та підтримки, звернулись до людей з особливими потребами.
          Усім присутнім на заході дарували чудовий настрій фольклорний ансамбль «Берегиня» Рокитненського сільського Будинку культури (керівник: В. Розторгуєва), учасники літературно-музичного об'єднання «Веселка», представники клубу «Довголіт» тер. центру, жіночий хор «Осіннє золото» (керівник: Г. Денисова, акомпаніатор М. Калінін), інструментальний ансамбль «Епатаж» Нововодолазької дитячої школи мистецтв (керівник: Л. Олександренко, Л. Марюхна), Н. Калініна,
А. Нещеретна
 – учасниці вокального колективу «Зоряний шлях» Районного Будинку культури (керівник: А. Семеніхіна), театральний колектив «Акторчики» Нововодолазької дитячої школи мистецтв (керівник: В. Рудич) та В. Розторгуєва - художній керівник районного Будинку культури.
          Після закінчення урочистої події всі бажаючі мали чудову нагоду зробити фото на згадку з юними учасниками театрального колективу «Акторчики».
         Також у приміщенні РБК відбулася виставка виробів, виготовлених руками людей з особливими потребами.