АвторізаціяНововодолажина перемогла на Міжнародному конкурсі-фестивалі у м. Скадовськ
Рейтинг :
( 0 шт. )
Середа, 27 липня 2016 р.

IMG 20160716 190022

15 – 17 липня в м. Скадовськ Херсонської області пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркові хвилі талантів» за підтримки  Департаменту культури Херсонської обласної державної адміністрації, Агентства по обслуговуванню театральної та концертної діяльності, Міністерства освіти та науки України, продюсерського Центру та студії звукозапису Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND».

На фестивалі були представлені різноманітні жанри мистецтва в номінаціях: вокальне мистецтво, хореографічне мистецтво, оригінальне мистецтво. Близько ста учасників та колективів  з різних областей України та ближнього зарубіжжя взяли участь у конкурсі.

Нововодолажчину представляли учасники колективів методиста КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури», талановитого педагога із великим творчим потенціалом, професіонала у сфері культури Вікторії Анатолівни Розторгуєвої-Безпалої –  неодноразові переможці Всеукраїнсьих та міжнародних конкурсів та фестивалів фольклорний ансамбль «Берегиня» Рокитненського сільського Будинку культури, учасниця вокального колективу «Розмарія» КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури» Аліна Єлагіна. А також взяла участь у цьому конкурсі  їхній керівник
В. Розторгуєва-Безпала.

Нововодолажчанки достойно представили наш район. Шалена енергетика учасниць фольклорного ансамблю «Берегиня» (Надії Абрамової, Сухіної Валентини, Цвіркун Катерини, Юрченко Олени, Любов Собакар, Вікторії Розторгуєвої-Безпалої) не залишили байдужою публіку, за що високоповажне жюрі та глядачі висловили свою дяку ансамблю бурхливими оплесками.

По закінченню конкурсних виступів, ввечері, відбувся Гала-концерт Міжнародного конкурсу-фестивалю «Зіркові хвилі талантів», де представники нашого району було удостоєні почесних призових місць: фольклорний ансамбль «Берегиня» та їх керівник, солістка Вікторія Розторгуєва-Безпала отримали Перші місця в категорії «Народний спів» (професіонали), Аліна Єлагіна – третє місце в категорії «Естрадний вокал». Голова та члени жюрі – Народний арстист України, професор Харіс Ширінський, директор Продюсерського Центру Народного артиста України «МАЕСТРО» Григорія Чапкіса Марк Орловський та голова Правління ВГО «Європейська фестивально-концертна молодіжна ліга», заслужений артист естрадного мистецтва України, директор Продюсерського Центру та студії звукозапису «DS SOUND», начальник Київського Департаменту Культури ВГО «Європейська фестивально-концертна молодіжна ліга» з питань гастрольної та концертної діяльності Ігор Нетлюх висловили подяку та хвалу колективу, солісткам за високий вокальний рівень та нагородили дипломом їх керівника, В.А. Розторгуєву-Безпалу, за професіоналізм, вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України і запросили на Міжнародний конкурс до м. Львова.

Весь час на конкурсі за наших артисток хвилювалися та їх підтримували  начальник відділу культури і туризму Нововодолазької районної державної адміністрації Оксана Володимирівна Волотка та культорганізатор КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури» Ольга Григорівна Димитрів.

Фольклорний ансамбль «Берегиня» висловлює подяку Шиленку Олександру Івановичу  – директору Фермерського господарства «Шиленко О.І.» за спонсорську допомогу в поїздці на Міжнародний конкурс-фестиваль, усім родичам, друзям та колегам за підтримку.

Вітаємо наших артисток з перемогою!

axmnIUef5gsnG0jtO9k0Z8ynsP6W5mPH4

 
З піратами у літо
Рейтинг :
( 0 шт. )
П'ятниця, 10 червня 2016 р.

Ще одна чудова подія відбулася на танцювальному майданчику у Новій Водолазі! Весела піратка Джусі та винахідливий пірат Джек Голубець запросили дітей та дорослих у пізнавально-розважальну подорож  на своєму кораблі. Щоб подорож була цікавою та безпечною, всі присутніх ознайомили з правилами поведінки на кораблі та у відкритому морі. Великі та маленькі глядачі пройшли посвяту у пірати. На кораблі всіх чекали веселі танці від танцювального колективу «Дети света», керівник Антон Кучеренко, та запальні пісні від учасниць вокального колективу «Зоряний шлях», Нововодолазького РБК, керівник Анжела Семеніхіна. На протязі всієї концертно-розважальної програми панувала справжня піратська атмосфера.

Діти із задоволенням розгадували загадки, приймали участь у вікторинах та іграх, які запропонували ведучі. Глядачі з захопленням аплодували, жваво підтанцьовували та голосно підспівували разом із учасниками концерту.

IMG 0004 copy copy copy copyСаме так весело розпочалося літо для дітей та молоді Нової Водолаги.

IMG 0012IMG 0045IMG 0052 copy

 
Звітний концерт фольклорного ансамблю «Берегиня» Рокитненського СБК, керівник: В. Розторгуєва
Рейтинг :
( 0 шт. )
Середа, 08 червня 2016 р.

Нововодолазький край… Тут все співає, і високо над землею, де неймовірним чином поєдналися волошкові поля і зелені діброви, злітає рідна пісня. І летить, летить, летить…

Фольклорний ансамбль «Берегиня» Рокитненського сільського Будинку культури, керівник: Вікторія Розторгуєва,– яскраве, самобутнє явище в історії вокальної культури району, виконавець і пропагандист найкращих зразків української народної та фольклорної пісні.

І саме велична, духовна краса. Свята, непохитна віра в правду свого діла, щира принадність, об’єднала чарівних жінок – Вікторію Розторгуєву, Валентину Сухіну, Надію Абрамову, Любов Собакар, Катерину Цвіркун, Олену Юрченко в одне – єдине,чисте, ніжне.

Коли співає «Берегиня», то здається, що  бринить усе найкраще в природі. Їх красить професійний рівень виконання, самобутній репертуар та невичерпна любов до пісні.

4 червня цього року фольклорний ансамбль «Берегиня» звітував перед односельцями та гостями в Рокитненському сільському Будинку культури. Ансамблем було проспівано українські народні та фольклорні пісні. Хоча цей колектив досить молодий, він існує тільки два роки, проте  у нього вже є оті неповторні, тільки цьому властиві манера та стиль виконання, різноманістність ансамблевих прийомів співу та особливий колорит, характер звучання. Колектив звучав емоційно, виразно і водночас м’яко, задушевно, оригінально.

Фольклорний ансамбль «Берегиня» вітали не тільки їхні односельчани, рідні, друзі, а й гості: начальник відділу культури і туризму Нововодолазької районної державної адміністрації Оксана Володимирівна Волотка, завідувачка кафедри українського народного співу та музичного фольклору Харківської державної академії культури, кандитат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор Віра Миколаївна Осадча, депутат районної ради Ірина Олексіївна Лук’янченко, депутат районної ради, голова фермерського господарства “Шиленко» Олександр Іванович Шиленко та головний бухгалтер цього господарства Ірина Іванівна Безпала.

Наприкінці  звітного коцерту  Керівник ансамблю Вікторія Розторгуєва подякувала усім, хто розділив з ними щасливу мить їхньої творчості, подякувала усім, хто весь цей час допомагали їм у розвитку їхнього творчого життя.

Від концерту до концерту розквітає чудовий колектив «Берегиня». Самобутнє мистецтво ансамблевого фольклорного виконання наповнює серця животворною силою пісні – їх чаруючі мелодії дунають над Слобожанський краєм, як голос душі народної, сповненої безмежної любові до святої матері-землі, до України.IMG 0015 copy copyIMG 0114IMG 0196

 
«А літо все ж таки прийшло»
Рейтинг :
( 0 шт. )
Середа, 08 червня 2016 р.

       Цього холодного літнього дня – 8 червня 2016 року – на танцювальному майданчику відбулася концертно-розважальна програма для дітей «Ритми літа». На дітей чекали запальні танці у виконанні танцювального колективу «Дети света», веселі пісні у виконанні Єлагіної Аліни та Задорожної Вікторії, учасниць вокального колективу «Розмарія»,  КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури», керівник: Вікторія Розторгуєва-Безпала. Весь час дітей та дорослих розважали та заохочували до гри талановиті ведучі  – Семеніхіна Анжела Анатоліївна, керівник вокального гуртка «Зоряний шлях» та культорганізатор Димитрів Ольга Григорівна КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури».        

      Ведучі були в образах мультиплікаційних героїв – Міккі Мауса та Мінні Мауса.

     Неперевершений талант  та професіоналізм  ведучих допомогли дорслим та дітям поринути у світ справжнього літнього відпочинку.

    Не дивлячись на те, що день видався досить прохолодним, на танцювальному майданчику панувала тепла та дружня атмосфера. Цей концерт був чудовим початком літніх канікул для дітлахів.

      IMG 0006 copyВ подарунок діти та дорослі отримали прекрасний настрій та заряд енергії.IMG 0021 copyIMG 0035IMG 0052IMG 0059 copy copyIMG 0064 copyIMG 0076

 
Перемога Нововодолазького району на VII Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі"Квітуча Україна
Рейтинг :
( 1 шт. )
Середа, 27 квітня 2016 р.

1

          

Перемога Нововодолазького району на VII Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі"Квітуча Україна" в м. Київ!!!

21-22 квітня 2016 року в м. Києві відбувся VII Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» при сприянні Мінінстерства культури України, Європейської асоціації фольклорних фестивалів Управління культури, туризму і культурної спадщини Дніпровського району м. Києва Київського університету туризму, економіки і права Всеукраїнського товариства «Просвіта», "Міжнародний благодійний фонд «Життя понад усе» туроператорів «Алітас-тур», «Даніс-тур». Харківську область, а саме Нововодолажчину представили прекрасний колектив - фольклорний ансамбль «Берегиня» Рокитненського сільського Будинку культури, Волотка Катерина, учасниця вокального колективу «Розмарія» КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури» та сольно виступила їх керівник: Вікторія Розторгуєва-Безпала.

           Виступи були на високому рівні – жюрі дали високу оцінку виконанню пісень колективу та солісток. Підтвердження цьому всі три учасники від Нововодолазького району Харківської області отримали перші місця. Жюрі також подякували за підготовку їх керівнику – В.А. Розторгуєвій-Безпалій та організатору поїздки начальнику відділу культури і туризму Нововодолазької районної державної адміністрації Оксані Володимирівні Волотко. Фольклорний ансамбль «Берегиня» було запрошено на Міжнарожний конкурс-фестиваль до Чехії.

           IMG 0001 copyМи цим пишаємося!!! Маємо надію, прославити нашу славну Нововодолажчину і за кордоном!!!!!

 
НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ
Рейтинг :
( 0 шт. )
Вівторок, 12 травня 2015 р.

P1080062НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ

        17-19 квітня на великій сцені ХНТОБ ім. М.В. Лисенка відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв дитячої та юнацької творчості «…о Весне…». У ньому взяли участь діти з України та зарубіжжя. Мета фестивалю-всебічний розвиток творчості серед населення, розширення репертуару, підвищення  професійної майстерності виконавців і педагогів.

        Перший день відбіркового туру проходив з ранку до пізнього вечора. До уваги журі, до складу якого входили незалежні спеціалісти в області хореографії та вокалу, ведучі спеціалісти по культурі, професійні хореографи та вокалісти, було представлено 161 художній номер.

        Нововодолажчину гідно представили вихованки районного Будинку культури, учасниці вокального колективу «Зоряний шлях» (керівник А. Семеніхіна). Висока педагогічна майстерність та вимогливість Анжели Анатоліївни, помножені на природні творчі здібності учасниць, дали свій високий результат.

       Поважне професійне жюри належно оцінило підготовку юних співачок. Так, Наталія Калініна стала лауреатом другого ступеню, Єлизавета Носік, Олександра Соловей, Анастасія Івлєва, Олена Волошенко-дипломантами І-ІІІ ступенів, за що були відповідно нагороджені медалями та дипломами.

      Другого дня відбувся гала-концерт та нагородження. В гала-концерті взяли участь 17 кращих виконавців. Серед них-Наталія Калініна.

     Зважаючи, що цей фестиваль має міжнародне значення, у наших учасниць-перспективне творче майбутнє.

 
НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ
Рейтинг :
( 0 шт. )
Вівторок, 12 травня 2015 р.

НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ

        17-19 квітня на великій сцені ХНТОБ ім. М.В. Лисенка відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв дитячої та юнацької творчості «…о Весне…». У ньому взяли участь діти з України та зарубіжжя. Мета фестивалю-всебічний розвиток творчості серед населення, розширення репертуару, підвищення  професійної майстерності виконавців і педагогів.

        Перший день відбіркового туру проходив з ранку до пізнього вечора. До уваги журі, до складу якого входили незалежні спеціалісти в області хореографії та вокалу, ведучі спеціалісти по культурі, професійні хореографи та вокалісти, було представлено 161 художній номер.

        Нововодолажчину гідно представили вихованки районного Будинку культури, учасниці вокального колективу «Зоряний шлях» (керівник А. Семеніхіна). Висока педагогічна майстерність та вимогливість Анжели Анатоліївни, помножені на природні творчі здібності учасниць, дали свій високий результат.

       Поважне професійне жюри належно оцінило підготовку юних співачок. Так, Наталія Калініна стала лауреатом другого ступеню, Єлизавета Носік, Олександра Соловей, Анастасія Івлєва, Олена Волошенко-дипломантами І-ІІІ ступенів, за що були відповідно нагороджені медалями та дипломами.

      Другого дня відбувся гала-концерт та нагородження. В гала-концерті взяли участь 17 кращих виконавців. Серед них-Наталія Калініна.

     Зважаючи, що цей фестиваль має міжнародне значення, у наших учасниць-перспективне творче майбутнє.

 
Районний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької естрадної творчості «Зоряні мрії»
Рейтинг :
( 0 шт. )
Вівторок, 12 травня 2015 р.

Районний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької естрадної творчості «Зоряні мрії»

        03 травня  відбувся фінал районного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької естрадної творчості «Зоряні мрії».

        Оцінювало виступи конкурсантів поважне журі, до складу якого увійшли: голова журі – заслужений діяч мистецтв України, головний диригент Харківського академічного театру музичної комедії Я.Я. Сорочук, професіонал оригінального жанру, знавець українського гумору С.Ю. Чандер, викладач вокалу, художній керівник жіночого хору «Осіннє золото» РБК Г.І. Денисова, викладач хореографії С.С. Мельник, художник-декоратор, організатор прикладного мистецтва О.Г. Димитрів.

      Привітати фіналістів та сказати напутні слова завітав заступник голови Нововодолазької райдержадміністрації О.Б. Кузьоменський.

      Цього святкового дня діти показали свою майстерність, зачарувавши глядачів своїм талантом. Прекрасний вокал, чудові запальні танці, гумор та неповторне звучання живої музики сповнило душі та серця присутніх теплом, радістю та вірою у краще майбутнє. Для нагородження учасників конкурсу-фестивалю на сцену були запрошені голова журі, Я.Я. Сорочук, та начальник відділу культури і туризму Нововодолазької РДА О.В. Волотка.

      Театральний колектив «Акторчики» (кер. В.Г. Рудич) Нововодлолазької дитячої школи мистецтв нагороджено подякою за активну участь у культурно-масових заходах району.

      Дипломом дипломанта конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької естрадної творчості «Зоряні мрії» нагороджені: вокальний колектив Барбарики» (смт Нова Водолага), Владислав Гуденко (с. Комінтерн), Олександра Шевченко (с. Комінтерн), Валерія Комлєва (с. Рокитне), Катерина Літвін (с. Сосонівка), Катерина Волотка (смт Нова Водолога), хореографічний колектив «ART DANCE», Валерія Гузенко (с. Просяне), Марія Миргород (смт Нова Водолага), хореографічний колектив «Барвінок» (с. Новоселівка).

      Дипломом лауреата конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької естрадної творчості «Зоряні мрії» нагороджені: Ярослав Білобров (смт Нова Водолага), хореографічний колектив «ART DANCE», Анна Зінченко (с. І Старовірівка), вокальний колектив «Детство» (с. Комінтерн), Єлизавета Носік (с. Ватутіне), Софія Шевченко (с. Станичне), хореографічний колектив «Зірочки» (смт Нова Водолага), Дар'я Лісовин (с. Новоселівка), Єлізавета Мамут (смт Нова Водолага), Єгор Свид (с. Просяне), Даря Маточка (смт Нова Водолага), Анна Животченко (с. Караван), хореографічний колектив «Юність» (с. Новоселівка), хореографічний колектив «Сяйво» (с. Просяне), вокальний колектив  «Світанок» (с. Караван), Вероніка Скопецька (с. Ватутіне), хореографічний колектив «ART DANCE», Альона Компанієць (с. Новоселівка), Вероніка Бойко (смт Нова Водолага), хореографічний колектив «Юніор-Стріт» (с. Станичне), дитячий оркестр «Vivat-Козачок» (смт Нова Водолага), Інна Дегтяренко (смт Нова Водолага), Юлія Денисова (с. Мелихівка), Олена Волошенко (смт Нова Водолага).

     Найвищу нагороду конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької естрадної творчості «Зоряні мрії» – Гран-прі отримала Інна Дегтяренко (смт Нова Водолага) з піснею «Мамина калина».

     На сцені РБК засяяли найталановитіші зірочки Нововодолажчини. Своїми виступами вони показали хист та вміння, неймовірне бажання й терпіння, подарували гарний настрій і розуміння того, що мрії здійснюються, необхідно лише працювати над цим і вірити в перемогу.

 
Чарівно звучали весняні дзвіночки
Рейтинг :
( 0 шт. )
Вівторок, 12 травня 2015 р.

«Чарівно звучали ВЕСНЯНІ ДЗВІНОЧКИ»

      Нещодавно у районному Будинку культури відбувся фінал районного етапу XVIII обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», який надав можливість кожному бажаючому спробувати свої творчі здібності на великій сцені.

      У фестивалі брали учать виконавці трьох вікових категорій: молодша – до 9 років, середня – 10-14 років та старша – 15-18 років. Почесна місія оцінювати виступи юних зірок випала журі, до складу якого увійшли: Людмила Слиш, директор Нововодолазького БДЮТ, Тетяна Коваль, крівник народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ, Ольга Тележенко, начальник відділу із соціальної роботи Нововодолазького РЦСССДМ. Були присутні й члени журі обласного фестивалю: Андрій Олефір, керівник Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», Марія Пікалова, провідний фахівець Харківського обласного центру молоді, Дмитро Попов, провідний методист з хореографії Харківського обласного центру культури і мистецтв, Галина Гейко, провідний методист вокального жанру Харківського обласного центру культури і мистецтв, лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів, художній керівник вокально-інструментального квартету «Діва», Володимир Гейко, провідний методист інструментального жанру Харківського обласного центру культури і мистецтв, лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів, художній керівник ансамблю народної музики «Ярмарок». Також був присутній Сергій Курченко, начальник відділу молоді та спорту Нововодолазької РДА.

     Глядацький зал був сповнений теплої дружньої атмосфери, адже кожен виступ учасників супроводжувався бурхливими оплесками, а весняний квітучий настрій додав бадьорості та енергії. Своїм чарівним вокалом порадували присутніх і учасники вокальних колективів Нововодолазького районного Будинку культури, які посіли призові місця: лауреат І премії Катерина Волотка (кер. Вікторія Розторгуєва) та лауреат ІІ премії Наталія Калініна (кер. Анжела Семеніхіна).

То ж бажаємо нашим переможцям творчих успіхів!!!

 
«Недоспівана пісня митців»
Рейтинг :
( 0 шт. )
Вівторок, 12 травня 2015 р.

«Недоспівана пісня митців»

     Під такою назвою нещодавно в районному Будинку культури відбувся концерт-реквієм на знак вшанування пам'яті учасників чоловічого хору ветеранів війни та праці, виплеканих нововодолазьким краєм. На заході були присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації О.О. Руднєв, заступник голови РДА О.Б. Кузьоменський, депутат Харківської обласної ради С.О. Ротач, начальник відділу культури і туризму О.В. Волотка, голова районної ради ветеранів війни, праці та Збройних сил В.І. Ступак, активні представники громадськості району, які люблять та пам'ятають своїх талановитих земляків.

   14 квітня 1989 року за ініціативою районного керівництва та ветеранів району при Нововодолазькому районному Будинку культури був створений чоловічий хор ветеранів війни та праці. Не один рік радують нововодолажчан виступи його учасників. Але, як не прикро, на світі немає нічого вічного, один за одним минають невпинно роки. І ось вже ми з глибокою скорботою згадуємо тих представників колективу, які відійшли за межу вічності. Вони жили поруч із нами, працювали, творили, навчали дітей, раділи життю. Ці обдаровані та творчі люди своєю невтомною працею, талантом робили наше життя світлішим, добрішим, красивішим, звеличували піснями рідний край. Та невблаганна смерть обірвала життя: В.Й. Головіна, Ф.П. Золотька, І.Т. Нескоромного, В.Г. Дзюби, М.П. Казиміра, А.К. Карася, Г.М. Купалова, Ф.Ф. Омельника, М.П. Прасова, О.С. Ткаченка, П.З. Хлистуна, І.В. Чернухіна, П.Т. Тимофєєва, Д.Т. Тарасенка, В.С. Палкіна, Л.М. Таран, М.О. Старіченко, О.П. Хлистуна, І.О. Кундіренка, М.Т. Колісника, В.М. Горощенка, М.І. Следь, Н.Г. Абідова, Б.В. Борисенка, А.А. Коваля, І.Д. Самофалова, В.М. Пожарського, В.Ю. Гуська, Б.В. Міщака, А.Т. Онацького, В.П. Лебедева, М.Л. Ляшенка, Г.Д. Онацького, П.В. Гриценка, І.О. Красовського, М.І. Брехіна.

    Під час концерту, як спогад наших земляків, була запалена свічка пам'яті та вдячності. Упродовж концертної програми звучали їх улюблені пісні у майстерному виконанні колег. На екрані біля сцени демонструвалися світлини та відео, котрі нагадали присутнім славну історію колективу та зворушливими спогадами про митців рідного краю торкнулись їх сердець. Про кожного зі спочилих у мирі учасників хору пролунало безліч теплих і зворушливих слів, як від колег і ведучих, так і від почесних гостей заходу – О.О. Руднєва, С.О. Ротач, М.П. Купалова.

   – Сьогодні ми схиляємо голови перед пам'яттю наших земляків. Це не лише часточка великої данини і пошани їм. Закликаємо вас сьогодні згадати у молитвах усіх учасників хору. Хай пам'ять про них згуртує нас, дасть силу, волю, мудрість і наснагу,– сказав Олексій Онисимович.

    Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять учасників хору, які пішли з життя. Заключним акордом концерту прозвучала пісня «Смуглянка», яка викликала вир емоцій  і зірвала бурхливі оплесками вдячних глядачів у залі.

 
«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 3