Головна Лозівський районний будинок культури Новини РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ ПІСНІ "ФОЛЬКЛОРНЕ ВЕРЕТЕНО"

АвторізаціяРАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ ПІСНІ "ФОЛЬКЛОРНЕ ВЕРЕТЕНО"
Рейтинг :
( 10 шт. )
Субота, 13 червня 2015 р.

Розмаїття українських пісень вражає. Жодна країна світу не має такого автентичного співу, як у нас з вами. Радісні, сумні, жартівливі,героїчні,календарно-обрядові, всі вони прекрасні. Районний  фестиваль народної фольклорної пісні «Фольклорне веретено», який відбувся 13 червня 2015 року у Лозівському районному Будинку культури, четвертий рік поспіль гостинно зустрічає всіх цінителів української народної пісні.

Перед початком свята у фойє РБК  господині селищних  та сільських  рад району  гостинно пригощали усіх присутніх національними стравами: варениками, млинцями, салом,  ковбасою, пирогами.  Тут гості та учасники свята вгамовували свою спрагу частуючись чаєм, узваром та сільським, справжнім квасом.

IMG 4707Українка та гарний козак  вітали зі святом та запрошували  гостей  до зали.

В цей день присутні  мали змогу дізнатися більше про колективи  Лозівського району, та їх творчий шлях, прочитавши резюме на «плодах» родинно-фольклорного дерева.IMG 4704

Всіх присутніх на святі привітали заступник голови Лозівської районної державної адміністрації А.С.Шевченко та начальник відділу культури і туризму Лозівської районної державної адміністрації Т.В.Федорчук.  Які побажали учасникам фестивалю наснаги та творчого натхнення, а присутнім насолодитися виступами фольклорних колективів.

В фестивалі прийняли участь близько 80 чоловік. Учасники змогли відтворити не тільки національний дух української пісні, але й передали всю велич нашого співучого народу. Керівники фольклорних колективів були нагороджені дипломами фестивалю та цінними подарунками.

IMG 4736