АвторізаціяУра - канікули.
Рейтинг :
( 9 шт. )
П'ятниця, 12 червня 2015 р.

 Нарешті настала довгоочікувана для всіх дітей пора  – літні канікули: сонце, річка, відпочинок і позитивні емоції. Коли не треба вдосвіта  прокидатися  і йти до школи, робити домашнє завдання, а просто насолоджуватися неймовірною красою нашого краю.

11 червня 2015 року біля річки Бритай на базі відпочинку ДЮСШ «Спартанець» зібрались учні Лозівського району для участі у воєнно-патріотичній грі « Сокіл Джура». В цей день старшокласники  мали змогу пограти в футбол, волейбол, поплескатися в річці, а також позмагатися в конкурсі  на приготування справжньої  польової  каші. В конкурсі приймали участь 5 команд:  Новоіванівська ЗОШ, Краснопавлівський НВК, Краснопавлівський БПЛ, Тихопільська ЗОШ, Орільська ЗОШ.    Журі було складно визначитися, бо кожна каша була смачною. Але конкурс є конкурс, і переможцем стала команда Краснопавлівського  НВК.

А ввечері на дітей чекала конкурсно-розважальна програма, яку підготували працівники РБК. Учні   та вчителі,  активно приймали участь в  різноманітних іграх та конкурсах.  Кращі танцівники вечора отримали пам'ятні подарунки. Особливо сподобалась гра «Матрешки», де команда дітей змагалася  проти команди вчителів,  і звісно ж,  перемогла дружба. Вечір відпочинку проходив за сприянням відділу освіти молоді і спорту Лозівської РДА.

Хочеться побажати всім дітлахам гарного відпочинку, бути завжди на позитиві, адже життя прекрасне!