Головна Лозівський районний будинок культури Новини Звітний концерт танцювального колективу "Інтизар"

АвторізаціяЗвітний концерт танцювального колективу "Інтизар"
Рейтинг :
( 8 шт. )
Четвер, 11 червня 2015 р.

Схід – це загадковий світ. Світ чаруючої краси і незвичайної пристрасті. Старовинна багата культура, перш за все, знайшла своє відображення в танцях, котрі стали популярними у всьому світі. І одним із загадкових танцювальних стилів є  танець живота. Він дозволяє пізнати таємниці жіночності, проявити творчий потенціал, запалити вогонь всередині. І, водночас,  це – спосіб загартувати  своє здоров'я, стати вільною, вродливою і впевненою у собі. Саме так вважають учасники    танцювального  колективу «Інтизар».    9 червня 2015 року в глядацькій  залі  Лозівського  РБК  відбулося  феєричне свято краси та грації: звітний концерт танцювального колективу       «Інтизар». Того вечора в залі панувала дивовижна, чаруюча атмосфера сходу. Глядачі мали змогу насолодитися  мистецтвом чарівного танцю.

Колектив заснувала ніжна, тендітна жінка Світлана Юріївна Акименко у 2012 році. Незважаючи на свій молодий вік, колектив вправно володіє рухами, відчуває кожну клітинку свого тіла. В танцювальному  колективі три групи: молодша, середня та старша – всього 25 учасників. В 2014 році в м. Харкові на конкурсі «Звезда востока» колектив посів почесні два  других місця. Дівчата неодноразово приймали участь у районних заходах та виїзних концертах.

Щоб і надалі колектив міг радувати своїми творчими здібностями і дарувати своє мистецтво людям їм потрібні меценати, які підтримають та допоможуть в подальшому розвитку.

url copy copy copy

Ми гадаємо, що танець не тільки розвиває відчуття ритму, але і допомагає  знайти свободу спілкування, свободу рухів та знайти нових друзів. Але мало хто знає, як важко займатися танцями,якщо тільки самому не спробувати. Тільки тоді розумієш наскільки це кропіткий труд. Але:

Хочеш бути вродливою – танцюй

Хочеш бути щасливою  – танцюй

Хочеш бути коханою – танцюй

Хочеш танцювати – завітай  в «Інтизар»