Авторізація"Моя сім'я - моє життя"
Рейтинг :
( 6 шт. )
Понеділок, 18 травня 2015 р.

«Моя сім'я – моє життя»

16 травня 2015 року в Миронівському сільському клубі  о 15.00 годині відбувся святковий концерт, присвячений  Міжнародному Дню сім'ї. Ірина Іванівна Євдокименко, завідуюча Миронівським сільським клубом разом з аматорами Лозівського районного Будинку  культури, підготували чудові виступи для жителів села.  Девізом свята стали слова: «Моя сім'я – моє життя». В піснях артисти висловлювали свої почуття та любов до  країни, своєї  родини, ніжність до рідної матусі, що з дитинства «по казках нас вела», і звісно ж, лагідні слова про рідну домівку!

Бо вже вкотре ми переконуємося де б ми не були, куди б життєві шляхи нас не завели, ми завжди повертаємося до рідного дому  бо  сім'я для кожного із нас – це святе! Сім'я формує наше майбутнє. У сім'ї ми  почуваємо себе тепло й затишно, тому що нас оточують дорогі нам люди: наші батьки,  бабусі й дідусі братики та сестрички.

Затишно та привітно зустрічали артистів глядачі, яких того дня зібралось чимало близько 50- ти чоловік. Мов у дружньому родинному колі, на одному диханні пройшов святковий концерт. Підтвердженням цього чудового свята,  стало фото на згадку, що ще довго буде нагадувати про неперевершені, хвилюючі моменти.

Завдяки нашим  сім'ям,  ми щасливі.  Хочеться побажати, щоб кожен із вас повертався додому з радістю, щоб побачити обличчя  улюблених  нам людей, які на нас завжди чекають і люблять!

Бо сім'я це подарунок долі, і нічого більшого  не треба,  що кращого й дорожчого подарунка просто не існує. Наша сім'я – наше життя!

Методист РБК  Н.В. Жмурко.