Авторізація"Світить сонечко для всіх"
Рейтинг :
( 9 шт. )
Понеділок, 18 травня 2015 р.

 

 1 червня 2015 року в м. Лозова у сквері Т. Г. Шевченко о 9.00 годині  відбулося театралізоване свято присвячене  Міжнародному Дню захисту дітей «Світить сонечко для всіх». Це одне з найулюбленіших свят для усіх  дітлахів на всій планеті, тому що діти – це безмежна ще не зіпсована щирість, і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них.

Діти – це ангели, вони повинні жити в дивовижному світі казок,  мрій та надій! Саме таку казку створили того дня аматори районного Будинку культури, для всіх дітей району та жителів міста. Мультиплікаційні герої з «Мадагаскару» зачарували своєю  спритністю, іграми та танцями. Діти з першого погляду закохалися в них.

Того дня діти  мали змогу безкоштовно скуштувати солодку вату, морозиво та  пострибати на батутах, це завдяки сприянню  голови  Лозівської районної Державної адміністрації Сергія Георгійовича Красноперова,  Громадської організації «Серце матері», та Благодійного фонду «Патріот».

Це чудове свято залишить в серцях кожного з нас теплі, приємні  почуття, а фото на згадку буде нагадувати про дивовижні моменти!

 

http://ok.ru/video/28308015709 
image51