Головна Лозівський районний будинок культури Новини Районний конкурс юних талантів «Маленька слобожаночка»

АвторізаціяРайонний конкурс юних талантів «Маленька слобожаночка»
Рейтинг :
( 8 шт. )
П'ятниця, 24 квітня 2015 р.

У Лозівському  районному Будинку культури відбувся конкурс юних талантів «Маленька слобожаночка».  Головною метою конкурсу являється  популяризація напрямків дитячої хореографії, вокалу та драматургії, а також  духовний та культурний  розвиток  дітей в  Лозівському  районі.

Перед початком заходу в фойє була представлена  виставка дитячих малюнків на тему:  «Моя рідна слобожанщина»,  гості свята мали змогу помилуватися виставкою  букетів із підручних матеріалів, які підготували діти нашого району.

«Краса врятує світ»,– уже вкотре чуємо ці слова. І не лише краса зовнішня, але й внутрішня. А кожна дитина є маленькою перлинкою світового  вінця краси.  Саме такі неймовірно талановиті та прекрасні учасниці Лозівського району  представляли свої селищні ради. В конкурсі прийняли участь 9 конкурсанток. На дівчат чекали нелегкі  випробовування:візитна картка, інтелектуальний конкурс, творчій конкурс та неперевершене дефіле в українських віночках,  але вони дуже старалися і з честю дійшли до фіналу.

IMG 4615

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможницею конкурсу стала Кострикіна Катерина з с. Яковлівка, яка отримала  почесне звання «Маленька слобожаночка». Інші  учасниці стали переможницями, кожна в своїй номінації, жодна з дівчат не залишилася без уваги журі. В кінці на дівчаток чекали  пам' ятні  подарунки і фото на згадку, що ще довго буде  нагадувати « маленьким слобожаночкам» про ці незабутні, хвилюючі моменти!

IMG 4619