АвторізаціяМайстерність пісенного слова
Рейтинг :
( 3 шт. )
Четвер, 26 березня 2015 р.

Майстерність пісенного слова, як колоритність української душі  Слобожанського краю.

Майстерність пісенного слова створює не тільки затишок відпочинку, але й особливу  святковість,  яка всіма різнобарвними кольорами веселки диво граю своєї творчості милує слух та зір усіх присутніх.

21 березня 2015 року в Харківському обласному центрі культури і мистецтва відбувся  конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», що був присвячений творчості Т. Г. Шевченка. Конкурс проводився у двох вікових категоріях: діти та дорослі. Лозівський район представляли учасниці від  Катеринівського  сільського Будинку культури  поетеса Н.В. Коблова  та представник молодого покоління – Юлія Сиротіна. Юля виступала у категорії «Виконавець», яка передбачала виконання двох творів: один вірш або уривок з творчості Т.Г. Шевченка, другий вірш – на вибір конкурсанта. Участниця  декламувала вірші Тараса Шевченка «Плач Ярославни» та Володимира Сосюри «Любіть Україну».

Надія Валентинівна у категорії  «Автор»  представляла  власні вірші – «Пам'яті поета», присвячений Т. Г. Шевченку, та  «Гопак», і за їх виконання була нагороджена  грамотою учасника конкурсу.

Під час виступу наших конкурсанток у залі панувала тиша, Юлія читала дуже емоційно  і повністю розчинилась у ролі Ярославни.  Серед 23 дітей-читців  вона  справедливо зайняла перше місце, була нагороджена дипломом переможця та  подарунком.

І  сьогодні, вітаючи наших артистів, хочеться сподіватися на те, що в нашому житті буде ще немало конкурсів, а ще більше – перемог.

j