Авторізація«А нумо дівчата!»
Рейтинг :
( 5 шт. )
Четвер, 12 березня 2015 р.

Разом  з  пробудженням природи від зимового сну на нашій землі в Україні, починається цикл весняних свят. Український  народ у своїх казках  створив чудовий образ весни – красивої дівчини, яка являється бажаним і довгожданим гостем. Її закликають дівчата піснями-веснянками, та  зустрічають солодким печивом у вигляді «пташок».  Ось так і в Надеждівському СБК пройшла  конкурсно-розважальна програма «Анумо дівчата!» в конкурсі приймало участь 8 чудових конкурсанток, де кожна  мала змогу проявити себе, як справжні господині, розумні та кмітливі леді. Вболівальники підтримували юних конкурсанток та брали активну участь у конкурсі для глядачів. По завершенню заходу, кожна учасниця отримала цінні подарунки на згадку   про цей чудовий день.

В день весни, краси та пробудження природи, в Міжнародний день прав жінок і миру, аматори Краснопавлівського міського Будинку культури вшановували чарівних жінок святковим концертом. На ньому висловлювалися слова вдячності, звучало багато пісень: від ліричних до запальних, від душевних до веселих, а гумористи, разом із присутніми, сміялися над веселими усмішками. Глядачі проводжали своїх артистів за куліси  бурхливими оплесками. Свято перепліталося з іграми та конкурсами. А в  кінці святкового концерту на присутніх очікував величезний сюрприз: усі жінки змогли спробувати свої сили та уміння співати в конкурсі – караоке під цікавою назвою «Чарівній жіночці», де звучали різні пісні: пісні про маму, бабусю, про милу та любу жінку, про кохання. Навіть чоловіки приєднувалися до співу та дарували своїм коханим їх улюблені пісні. Це весняне свято, жінки в смт. Краснопавлівка запам'ятають надовго, бо воно принесло стільки щастя і тепла.

Напередодні 8 Березня в Павлівському сільському Будинку культури пройшов святковий концерт під назвою « Вам, жінки ». З привітальним словом до всіх присутніх жінок звернувся господар Павлівської сільської ради – Долгополов Віктор Тарасович. Святкова програма була різноманітною, на будь-який смак. Виступ дитячого хореографічного колективу « Бджілка» глядачі зустріли дуже тепло та привітно. Вокальні дуети  у складі Л. Борко та Л. Гончарової, Л. Прокопенко та В. Онищенко, дарували присутнім чарівні пісні про весну, кохання і жінок.  Гумористична сценка «Майстер шеф » від  учасників театрального колективу  Бунаківського сільського Будинку культури  викликала шквал овацій.  Великий успіх мав і виступ танцювального колективу « Україночка ».  Виступи аматорів були такими  запальними, що, навіть, деякі глядачі виявили бажання привітати своїх коханих  жінок зі сцени. Свято вдалося на славу.

 2

                                                                                    copy