Головна Лозівський районний будинок культури Новини віче-реквієм «Ви увійшли в безсмертя. Крок за кроком. Герої чотирнадцятого року»

Авторізаціявіче-реквієм «Ви увійшли в безсмертя. Крок за кроком. Герої чотирнадцятого року»
Рейтинг :
( 10 шт. )
Вівторок, 03 березня 2015 р.

19 лютого 2015 року в районному Будинку культури відбувся віче-реквієм приурочений до  річниці подій  на Майдані  «Ви увійшли в безсмертя. Крок за кроком. Герої чотирнадцятого року».  Захід розпочався з відео-фільму про загиблих героїв на майдані. В продовж заходу були представлені  трагічні фото-слайди, патріотично-ліричні  пісні  звучали в залі. Всі згадували ті страшні події, які відбулися в центрі Києва  18 – 20 лютого на вулицях Інститутській, Грушевського, на Європейській площі, Майдані, у Маріїнському парку. Тисячі поранених і майже 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції.   Зі сцени лунали слова вдячності загиблим воїнам від свідків тих страшних подій –  голови Лозівської  районної державної адміністрації С.Г. Красноперова,  голови міскрайонної  громадської організації «Народна дія» М.В. Інкіна, вчителя історії, а на даний момент учасника АТО добровольчого підрозділу «Айдар»  С.В. Мороза. Всіх загиблих  присутні вшанували хвилиною мовчання.

 5 

Закінчилося віче-реквієм піснею «Молитва» у виконанні О. Шаповал, солістки районного Будинку культури.  Також в  фойє РБК  була представлена  виставка  дитячих малюнків  нашого району «Україна разом назавжди», яка працює до 23 лютого 2015р. 

 8