Помилка
  • JFile::copy: Cannot find or read file: 'http://rbk.cultura.kh.uaimages/stories/lozova/IMG_3243.jpg'

Пошук по сайту

Об'єкти культури Харківської області

Авторізація«Фольклорне веретено»
Рейтинг :
( 11 шт. )
Середа, 29 жовтня 2014 р.

IMG 3243Для збереження кращих традицій народної пісні,  відділом культури Лозівської районної державної  адміністрації було організовано фестиваль української народної пісні «Фольклорне веретено».  15 червні  гостинно зустріла Перемозька земля  учасників фестивалю,  в якому взяли участь понад  60 чоловік. Це люди,  які  зберігають українську пісню, традиції та обряди нашого народу, виховують любов до народної творчості,  які передаються з покоління в покоління.  Адже, пісня землі української – це, насамперед, її історія та невмирущість духу народного. Це світ надій, сподівань, які не залишають людину в найтяжчі хвилини життя. В залі лунали пісні різні за жанром: веселі та ліричні, жартівливі та сумні. Атмосфера була тепла та привітна, адже, фольклорні колективи та глядачі підспівували та  підтримували оплесками один одного. По завершенню фестивалю,  колективи отримали на згадку дипломи.

Хочемо  подякувати нашим фольклорним колективам  за  ентузіазм, відданість усній народній творчості. Побажати  здоров'я, добробуту, нових здобутків, успіхів,  творчого натхнення та перемог.  На многії літа!

 

 

© 2011-2019. Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання. Розробка та супровід сайту: AnisLogo