АвторізаціяНоворічні ранки
Рейтинг :
( 0 шт. )
П'ятниця, 19 лютого 2016 р.

У районному Будинку культури відбулися новорічні ранки під назвою «Таємниці снігового містечка»

IMG 7010 copy copyIMG 7036 copy copy copyIMG 7067 copy copy copyIMG 7083 copy copy copy

 
Фестиваль брейк-дансу "HOT Sneakers": ширше коло!
Рейтинг :
( 0 шт. )
Середа, 28 жовтня 2015 р.

                 Танцювальні змагання всеукраїнського маштабу відбулися 11.10.2015 року в районному Будинку культури. Ініціатором проведення турніру другий рік поспіль виступила школа брейк-дансу РБК «Імпульс»  під керівництвом Валерія Карпенка.

                Цього річ захід зібрав майже 200 учасників із Харкова, Полтави, Краматорська, Угледара, Нікополя, Донецька та інших населених пунктів України. Змагалися конкурсанти в трьох номінація «Діти», «Початківці» і «Профі»в індивідуальному  та командному заліках. xBKaDhoijoMtEvNy8GP1x0i6mwl36XLScEUv fmaeYZI

 
Вистава "ВИХІД"
Рейтинг :
( 3 шт. )
Четвер, 03 вересня 2015 р.

27 червня 2015 року в районному Будинку культури відбулася вистави «Вихід».Сміливу спробу розшифрувати та розтлумачити глядачеві глибокий зміст абсурдних п’єс Сашка Ушкалова зробили артисти театру сучасної драматургії «АРТ-Є».  Режисер-постановщик вистави Тетяна Підберезна.

Вистава складалася з чотирьох частин, які змінювали одна одну. В основі перша п’єса «Сьюзі, гном та інші» (відповідальна за постановку Наталія Марченко), друга — «Обвал балконів» (відповідальна Валентина Віклянська). Третя за мотивами п’єси «Володар акваріумів» (відповідальна Яніна Сень) та остання «Ойкумена» (відповідальний Юрій Веклич). Переказувати всі сюжетні лінії немає сенсу, адже вони наскрізь символічні й у кожного викликали власні асоціації. Та за скупченням, на перший погляд, безглуздих ситуацій і дивакуватих образів, які на сцені вибудовували актори, вимальовувалася наша дійсність і узагальнений портрет сучасників. Розгублених і легковірних, замкнутих у собі і водночас налаштованих сприймати ззовні будь-яку вигадану маячню, тільки б втекти від реальності… Тих, що постійно мріють про «ойкумену», але готові «зрубати дерево», яке символізує їх дім, добрі справи і саме життя («Володар акваріумів). Проте буття мінливе, як той пісок, що сиплеться згори на пасажирів «мексиканського автобуса» у п’єсі «Ойкумена», а поневірянням немає кінця й краю. «Коли ж це все скінчиться?» — з відчаєм запитує герой п’єси «Обвал балконів»? Усвідомте, що попри все добро завжди перемагає, відповідь на це запитання дає вистава. Адже допомогти людині зцілитися від явних і внутрішніх митарств покликані вищі духовні сили. Вони налаштовують нас творити добро та розвивають уміння чути й підтримувати один одного. Невипадково головними атрибутами декорацій до вистави є дорожній знак «Бог↑50м», який височив над сценою впродовж постановки, і звичайний будівельний «козел», на якого вилазили герої спектаклю, аби бути хоч трішки ближче «до неба».

Наприкінці вистави актори відчинили назовні всі двері глядацької зали, натякаючи, що вихід є завжди. Все залежить від нашого вибору: руйнувати і тікати чи залишитися, припинити свавілля і почати садити «соняхи»— ці красиві символи сонця й творчої праці, сили та добробуту рідної землі?

07 copy copy copy copy08 copy copy copy11 copy copy copy copy04 copy copy copy copy copyDSC 01 copy copy copy copy copy14 copy copy copy10 copy copy copy03 copy copy copy copy copy15 copy copy copy

 
РОЗВАЖАЛЬНО - ТЕАТРАЛЬНА ПРОГРАМА ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
Рейтинг :
( 2 шт. )
Вівторок, 09 червня 2015 р.

 

02.06.2015 року  О 11:00 годині в Красноградському районному Будинку культури відбулася розважально – театральна програма до Дня захисту дітей. Цього дня публіку розважали дотепні харизматичні герої Шурочка (Т.Підберезна) та Льоля (К.Абаніна). Дитяча студія театру «АРТ-Є» (кер. Т.Підберезна) показали дітям українські повчальні байки. Окрасою свята  стали виступи зразкового дитячого танцювального колективу «КРАПЕЛЬКА» та вокального дуету Анастасії і Марійки Дмитрук.IMG 6742 copyIMG 6766 copyIMG 6769 copyIMG 6784IMG 6789IMG 6793IMG 6814 copyIMG 6822 copy

 
Звітний концерт зразкового танцювального колективу "Крапелька"
Рейтинг :
( 2 шт. )
Середа, 27 травня 2015 р.

jpg copy             Справжнє свято танцю відбулося 24 травня 2015 року о 16:00 у Красноградському РБК. 27-й рік поспіль звітували  перед глядачами юні аматори  зразкового танцювального колективу «Крапелька». В концерті взяло участь 89 дітей  віком від 5 до 17 років. Керівник колективу Ірина Пилипенко, хореограф Кравченко Алла, концертмейстери Бондаренко Г., і Сургай Е.

            23 травня колектив зайняв перше місце в 13-му обласному фестивалі «Слобожанські барви» м.Харків, в номінації «За кращу постановчу роботу».IMG 0704

 
"Я в квадраті"
Рейтинг :
( 2 шт. )
Середа, 29 жовтня 2014 р.

 DSC5197На квадратную сцену спроецировано изображение рисунка для игры в классики. По рисунку прыгает маленькая девочка. Человек в рабочей одежде (звукрежиссер1), сидит чуть поодаль за пультом (в одном из 4-х углов квадрата). Звукорежиссер1 управляет светом и звуком. На пульте, в числе прочих – большая квадратная красная кнопка. Звукорежиссер1 направляет на девочку луч света. Девочка считает свои прыжки: «Раз, два, три, четыре, пять, шесть, семь…» Внезапно девочка падает. Человек, сидящий за пультом направляет луч в дальний угол квадрата. В освещенном пространстве стоит Она. Она смеется и пускает в зал бумажные самолетики.

Детальніше