АвторізаціяВокально-хорові колективи


Жіночий вокальний колектив «Любавушка»

Жіночий вокальний колектив «Любавушка»

 

Керівник – концертмейстер, акомпаніатор – Устименко Василь Петрович. У колективі 11 – це чоловіки та жінки похилого віку. Колектив бере участь у районних, обласних мистецьких заходах. Має дипломи та подяки.

Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Оберіг»

Зразковий дитячий вокальний ансамбль "Оберіг"

Керівник – Бондаренко Наталія Петровна та Откидач Володимир Миколайович. Жанр – естрадий вокал. Ансамбль отримав звання «Зразковий» у 2008 році. Колектив ансамблю складається з 4 дівчат, віком 13 – 14 років. Колектив приймає активну участь в районних та обласних заходах. Має відповідні дипломи, та винагороди. 

Народний жіночий вокальний ансамбль  «Зоряночка»

Народний жіночий вокальний ансамбль  «Зоряночка»

Керівник – Некрасова Наталія Миколаївна, Концертмейстер – Рябініна Ольга Степанівна. Ансамбль отримав звання «Народний» у 1994 році, підтвердив у листопаді 2008. Кількість учасників – 11 чоловік, віком від 26 до 68 років. Беруть участь у Всеукраїнських, обласних, регіональних та районних фестивалях таких як: Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Слобожанський Спас» (Диплом «Зіркова пісня 2009р»), регіонального фестивалю-конкурсу вокальної музики, присвячений пам’яті народної артистки Оксани Петрусенко (III місце у номінації «Кращий ансамбль 2009р»,)диплом учасника XVIII Всеукраїнського фестивалю духовних пісне співів «Від Різдва до Різдва» січень 2011 року.

Зразковий аматорський вокальний колектив «Візерунок»

Зразковий аматорський вокальний колектив «Візерунок»

Керівник – Гриненко Лідія Олексіївна. Колектив у 2009 році отримав звання «зразковий». Колектив складається з 7 чоловік віком від 15 до 17 років. Підготовча група – «Веснянки». За участь в Обласних, Всеукраїнських, Міжнародних та районних конкурсах отримано дипломи 1,2,3 ступенів, лауреати премій різного рівня. Також колектив посів 2 місце на Міжнародному дитячому фестивалі у м. Кіровоград.

Чоловічий вокальний ансамбль «Перфоменс»

Чоловічий вокальний ансамбль «Перфоменс»

Керівник – Дмитро Олексійович Островерх. Кількість учасників – 4, чоловіки у віці від 22 до 25 років. Колектив бере участь у районних, обласних мистецьких заходах, Міжнародних конкурсах фестивалях, має дипломи, грамоти.

  Народний вокальний ансамбль  «Квітка»

Народний вокальний ансамбль  «Квітка»

Керівник – Дмитро Олексійович Островерх. Кількість учасників – 4, чоловіки у віці від 22 до 25 років. Колектив бере участь у районних, обласних мистецьких заходах, Міжнародних конкурсах фестивалях, має дипломи, грамоти.

Хореографічні аматорські колективи


Танцювальний колектив «Промінь»

Танцювальний колектив «Промінь»

Керівник – Ткаченко Алла Павлівна. Учасниками колективу є хлопці та дівчата віком від 5 до 15 років. Танцювальний колектив бере участь у фестивалях та конкурсах різного рівня від обласних до Міжнародних. Отримані нагороди: диплом за I місце в обласному конкурсі «Шоу 2011»; диплом за I та III місця у Міжнародному фестивалі «Танцюючі зірки» у квітні 2011 року; та Гран-прі, на цьому ж фестивалі у травні.

Дергачівський танцювальний театр «DDT. Dergacy Dans  Theater»

Дергачівський танцювальний театр «DDT. Dergacy Dans  Theater»

Керівник – хореограф Єсауленко Вадим Вікторович. Колектив складається з шести учасників. Це талановиті дівчата віком від 15 до 19 років. DDT бере участь у районних, обласних мистецьких заходах. Має диплом III – ступеню конкурсу-фестивалю «Музи і діти». Та велику кількість дипломів та подяк з різноманітних фестивалів.

Колектив естрадного танцю «Капітошки»

Колектив естрадного танцю «Капітошки» 

Керівник – Авраменко Тетяна Вікторівна. Колектив складається з 50-ти учасників, серед яких дівчата та хлопчики віком від 4 до 14 років. У підготовчі групі 10 чоловік. Хореографічний колектив бере активну участь в місцевих, районних та обласних заходах. Обласний конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва «Свято танцю «Солнышко», лютий2011 року, диплом за 3 місце.; Обласний фестиваль хореографічного мистецтва «Мартовские капельки», диплом учасника. Відкритий обласний фестиваль краси та таланту «Очарование весны», квітень 2011 року, Гран – прі; IX Обласний фестиваль танцю «Барви Слобожанщини», диплом за кращий підбір ліричного матеріалу.

Танцювальний колектив народно-сучасного танцю «Веселка»

Танцювальний колектив народно-сучасного танцю "Веселка" 

Керівник – Оленич Алла Дмитрівна. Кількість учасників – 50 чол., Девшкі у віці від 4 до 14 років, підготовча студія – 18 осіб. Колектив бере активну участь у заходах місцевого, районного і обласного рівнів. Обласний конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва Свято танцю «Сонечко» м.Харків «ФЕД» лютий 2011р, диплом за II місце; Міжнародний дитячий фестиваль «Об'єднаємо дітей мистецтвом» травень 2011р. м. Кіровоград

Театральні аматорські колективи


Дергачівський районний театр ім. Л.М. Деркача

Дергачівський районний театр ім. Л.М. Деркача

Керівник – Шмяков Валентин Валентинович. Театр отримав Звання «народний» в 1977р, підтвердження в 2010 р. кількість учасників – 13, це чоловіки і жінки від 18 до 52 лет.Театр переможець регіонального фестивалю-конкурсу аматорських театральних колективів «На крилах Мельпомени» I місце, перемога в номінаціях «Краща чоловіча роль »і« Краща чоловіча роль другого плану »- артисти театру Олексій Гузенко і Олександр Дзябура.

Народний театр пісні «Алые паруса»

Народний театр пісні «Алые паруса» 

Керівник – Гриненко Лідія Олексіївна. Звання народний присвоєно у 2009 році. Колектив складається з 20 учасників, чоловіки та жінки віком від 14 до 35 років. Творчий колектив участь у районних, обласних мистецьких заходах, має дипломи та подяки.

Театр мод «Лілея»

Театр мод "Лілея" 

Керівник – Давиденко І.С., Фоменко Юлія Олександрівна. Кількість учасників – 23, дівчата у віці від 8 до 17 років. Колектив бере участь у районних, обласних мистецьких заходах, конкурсах фестивалях, має дипломи, грамоти, дипломи за участь у всеукраїнському рейтинговому змаганні «Art Dens».

Інструментальні аматорські колективи


Народний інструментальний колектив «Фольк-класик бенд»

Народний інструментальний колектив «Фольк-класик бенд» 

Керівник Богуславець Дмитро Вікторович. Колектив, у 2009 році, отримав звання «народний». Учасники колективу – чоловіки, віком від 18 до 55 років. Колектив активно бере участь в районних та обласних заходах. Отримав диплом учасника XII Міжнародного свята «Троицкие хороводы в Орловском полесье – 2011». Має велику кількість дипломів та винагород різних рівнів.