АвторізаціяВеликі перемоги маленьких зірок
Рейтинг :
( 0 шт. )
Понеділок, 02 березня 2015 р.

       28 thumb

      Початок  2015 року  для  КУ «Чугуївський районний Будинок культури» – директор Тетяна Сенченко, почався з феєричних перемог.  Так наш  зразковий  вокально – хореографічний ансамбль «Візерунок» керівник  Заслужений працівник культури України, композитор Юрій Бєсєда, прийняв  участь у  Міжнародному фестивалі «День народного единства» в м. Харкові, де був нагороджений грамотами «За великий вклад та розвиток культури».  Також колектив  отримав  2 кубки, медаль та грамоти  на ХV Міжнародному фестивалі російської пісні «Талица», який проходив в м. Харкові в БК «Металіст».

 thumb

Найголовнішою  нагородою  для ансамблю став диплом лауреата І ступеню, гран –прі (дві тис. грн.)  Поліни  Мережко, два кубки і подяка від журі та  організаторів фестивалю Юрію Бєсєді – керівнику колективу «За великий вклад в розвиток творчого потенціалу дітей та поміч у розвитку культурного населення  країни » на  I  Всеукраїнському  багатожанровому  фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Vivat, Victoria!»  що проходив  в межах Міжнародного проекту «Victoria  Festivals» 22 лютого в м. Харкові в приміщенні БК МВС. В цьому проекті приймають участь талановиті  діти з п'яти областей України Одеської, Дніпропетровської, Київської, Харківської та Львівської. Призовий фонд Суперфіналу становить 100 000 гривень, який  переможці з цих областей, разом з ними і солістка ансамблю «Візерунок» Поліна Мережко,  будуть виборювати в грудні місяці в м. Києві.

 thumb copy

Родзинкою юних талантів у складі: Гориславець Софїї, Мережко Поліни, Самохіної Олени, Рищенко Дарини, Лаптєвої Аліси, Бєсєди Олега,  Бєсєди Вероніки, Ісамудинових Данила та Арсенія, Ващенко Софії, Скородило Влада, Кудряшової Міли, Потапової Дарини та Бачарової Анастасії   став імпровізований виступ у «McDonald's» де діти святкували перемогу, вдячні глядачі стоячи аплодували колективу, бажаючи творчих перемог та музичного  розвитку.   Від усіх мешканців Чугуївщини, бажаємо юному колективу «Візерунок» та його солістці Поліні великих  успіхів на головній сцені нашої країни у місті Києві, та великих  здобутків на мистецькій ниві!

  22.02.2015 thumb