Пошук по сайту

Об'єкти культури Харківської області

Авторізація



 

Колективи художньої самодіяльності:

Хор «Ветеран»

veteran

Жіночий вокальний ансамбль «Тещі та свекрухи»

Етно-фольк гурт «Барвінчани»

barvinchany

Театральна група «МіМоСи»

mimimosy

Вокальний гурт «Вірність»

Чоловічий вокальний ансамбль «Козаки»

kozaki 4

Колектив народних інструментів (дорослий)

Любительське об’єднання «Інтелектуал» Доросла група

Керівник – Ситник Ю.В.

Клуб за інтересами «Надвечір’я»

Керівник –  Поволоцька Н.М.

Любительське об’єднання «Красний рід»

Керівник –  Поволоцька Н.М., Романова Л.В.

Фізкультурно-оздоровче об’єднання (доросле)

Керівник –  Векшинський Р.Ю.

Любительське релігійне об’єднання

Любительське релігійне об’єднання

Дитячий хореографічний колектив «Веселка»

Підготовча група хореографічного колективу «Веселка»

Колектив гітаристів (дитячий)

Вокальна студія «Ангели»

Вокальне тріо «Сонечко»

Любительське об’єднання «Інтелектуал» дитяча група

Керівник –  Ситник Ю.В.

Фізкультурно-оздоровче об’єднання (дитяче)

Керівник –  Векшинський Р.Ю.

 

Клуби за інтересами, любительські обєднання:

Любительське об’єднання «Красний рід»

Керівник –  Поволоцька Н.М., Романова Л.В.

Клуб за інтересами «Надвечір’я»

Керівник -   Поволоцька Н.М.

Любительське об’єднання «Інтелектуал» Доросла група

Керівник -   Ситник Ю.В.

Любительське об’єднання «Інтелектуал» дитяча група

Керівник -   Ситник Ю.В.

Фізкультурно-оздоровче об’єднання (доросле)

Керівник -   Векшинський Р.Ю.

Фізкультурно-оздоровче об’єднання (дитяче)

Керівник -   Векшинський Р.Ю.

 

Колективи декоративно – ужиткового мистецтва, художники та майстри народної творчості:

Вишивка

 Майстер – Задорожня Галина Тихонівна

Вишивка

 Майстер – Пономаренко Рима Іванівна

Бісер, намисто

 Майстер – Магда Ольга Олександрівна

Картини

 Майстер – Романова Наталія Григорівна

Картини

 Майстер – Величко Олександр Іванович

Різьба по дереву

 Майстер – Торський Іван Митрофанович

Вишивка

 Майстер – Романова Ліда Василівна

Вишивка

 Майстер – Корнієнко Ніна Василівна

Вишивка

 Майстер – Дрюк Олена Яківна

Вишивка рушників, бісер

 Майстер – Пісковська Світлана Леонідівна

Вишивка

 Майстер – Гудим Лідія Яківна

Вишивка

 Майстер – Радомська Наталія

Картини

 Майстер – Векшинський  Юрій Миколайович

Вишивка

 Майстер – Пасічна Ольга Устимівна

Вишивка

 Майстер – Пісковська Антоніна Миколаївна

Картини

 Майстер – Волков Віктор Леонтійович

Картини, шовкографія

 Майстер – Шокало Володимир Юліанович

Картини

 Майстер – Костін Юрій

Картини

 Майстер – Перебийніс Юлія

Картини

 Майстер – Гацуцова Вікторія

Фотохудожник

 Майстер – Молгачов Олександр Олегович

Фотохудожник

 Майстер – Масько Микола

Фотохудожник

 Майстер – Сердюк Олег Васильович

Картини

 Майстер – Казьонний Віталій Вікторович

Фотохудожник

 Майстер – Бондаренко Микола

Вишивка

 Майстер – Горбунова Тетяна Володимирівна

Вишивка

 Майстер – Осадча Ганна Миколаївна

Вишивка

 Майстер – Сахно Лідія Іванівна

Вишивка

 Майстер – Підмогильна Валентина Іванівна

Вишивка

 Майстер – Белименко Тетяна Миколаївна

 

 

 

© 2011-2019. Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання. Розробка та супровід сайту: AnisLogo