Головна Балаклійський районний будинок культури Новини На Балаклійщині вшанували Небесну Сотню та Героїв АТО

АвторізаціяНа Балаклійщині вшанували Небесну Сотню та Героїв АТО
Рейтинг :
( 1 шт. )
Понеділок, 23 лютого 2015 р.

20 лютого в РКЗ «Балаклійський РБК» відбувся тематичний вечір – реквієм «Герої не вмирають», приурочений трагічним подіям на Майдані в м. Києві 17 – 22 лютого 2014 року.

Захід розпочався з виставки фото – робіт активного учасника Євромайдану, фотографа, харків'янина Мстислава Чернова.

Треба відзначити, що серед глядачів були балаклійці різного віку, соціального статусу і професій: підприємці й державні службовці, прості робітники, лікарі й педагоги, патріотично налаштована молодь, учні шкіл і пенсіонери.

Всі, хто прийшов на цей вечір згадали трагiчнi подiї на Майданi, згадали Героїв Небесноi сотнi. Вшанували пам'ять тих, хто цiною власного життя змив наш грiх байдужостi. Вшанували пам'ять воїнiв – кращих синiв i дочок нашоi землi, що стали на захист територiальної цiлiсностi i свободи української держави, поклали життя за Украiну.

Відкрив вечір гімн України у виконанні народного хору «Джерело» та виступ голови Балалклійської РДА Масельського С, І.

Своїм патріотичним почуттям поділились зі сцени аматори і колективи Балаклійщини, а саме: Ірина Білець, Діана Тахтаулова, Костянтин Горішняков, танцювальний колектив «Барвінок», Антон Глазунов, Андрій Антонов, Оксана Окомельченко, Ірина Ворошило, вокальний ансамбль «Хормен», Світлана Коверя, Ольга Шкурат, Анна та Костянтин Горбелі.

Вдало підібрані концертні номери, супроводжені тематичним відео- рядом нагадали всім присутнім про події, які сколихнули весь світ, не залишили байдужою жодної душі, про Євромайдан та про АТО у Донецькій та Луганській областях.

Зворушила глядачів хвилина мовчання. В скорботі низько схилили голову перед тими людьми, що загинули у великому українському протистоянні, вшанували пам'ять наших земляків – балаклійців, які загинули за рідну землю: Станіслав Майсеєв, Валерій Клочко, Дмитро Чигринов.

У фінальній частині заходу учасники вечора закликали глядачів до єдності українського народу, щирої любові до нашої Батьківщини, багатостраждальної України, побажали миру та спокою на нашій землі.

3Yv8jWtMdaI3 9YyiJCiMdF9FVT3aGZgFtaZex7RiqkqgSkiWEnUe4