Головна Балаклійський районний будинок культури

Авторізація 

Районний комунальний заклад

«Балаклійський районний Будинок культури»

 

64200,Харківська область, м. Балаклія, пл. Ростовцева, буд. 14

 тел: 05749 53641, 05749 53112, email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Соціальні мережі: Vkontakte 

Директор: Горбель Костянтин Володимирович

 

Районний Будинок культури – є осередком культурно-дозвіллєвої діяльності Балаклійського району. Його діяльність започаткована ще у далекому 1921 році.

На базі Балаклійського районного Будинку культури працює 26 клубних формувань, гуртків та колективів, до яких залучено 1657 учасників, 1171 чол. з них – діти та підлітки.

У 2013 році «Балаклійський районний Будинок культури» здобув перемогу, посівши І місце серед районних Будинків культури у обласному огляді-конкурсі «Слобожанські передзвони». 

Щороку на головній сцені району відбувається більше 300 культурно-мистецьких заходів, серед яких концерти до державних, календарних та професійних свят, вечори відпочинку, творчі звіти колективів районного Будинку культури, театралізовані свята до народних свят, вистави, конкурсно-розважальні програми, тематичні вечори до визначних дат.

Традиційним стало проведення районних фестивалів: фестиваль патріотичної пісні «Звитяга», юних виконавців естрадної пісні «Осяяні Орфеєм», фестивалю танцювальних колективів «Ритми часу», «Зірковий феєрверк»,  районного фольклорного свята «Радуйся земле», рок-акція «Зустріч старих друзів», та інші.

Традиційно на Балаклійщині відбувається регіональний фестиваль-конкурс вокальної музики пам’яті народної артистки УРСР, українського соловейка Оксани Петрусенко, який щороку збирає шанувальників народної пісні та видатної співачки з різних куточків України.

Виступи аматорів та колективів Балаклійського РБК у різні часи оваціями зустрічали на сценах м. Київа та Харкова, різних куточків України і АР Крим, Російської Федерації, Болгарії та Естонії, Молдові, Польщі й Румунії.